Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 599 "Қандөз ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 83 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 599 "Қандөз ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8085 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қандөз ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 66 651 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 168 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімдері – 64 483 мың теңге;
2) шығындар – 67 101,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 450,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 450,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 30 декабря 2020 года № 599 "О бюджете сельского округа Кандоз на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 83. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганский района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихат Жанакорганского района от 30 декабря 2020 года № 599 "О бюджете сельского округа Кандоз на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8085) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кандоз на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 66 651 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 168 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 483 тысяч тенге;
2) затраты – 67 101,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 450,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 450,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 450,1 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 23 шілдедегі
№ 83 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 599 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қандөз ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Түсімдер

используемые остатки бюджетных средств – 450,1 тысяч тенге;";
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 23 июля 2021 года № 83
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 599
Бюджет сельского округа Кандоз на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы