Шалқия кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 161 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқия кентінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 85 271 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 77 525 мың теңге;
2) шығындар – 86 669,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1398,2 мың теңге;

О бюджете поселка Шалхия на 2022-2024 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 161. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 85 271 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 746 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 77 525 тысяч тенге;
2) затраты – 86 669,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1398,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -1398,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 296 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2022 жылға 40 155 мың теңге.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1398,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 296 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Объем субвенций за 2022 год передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка 40 155 тысяч тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2022 год утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.

4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 1-қосымша
Шалқия кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 296 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 161
Бюджет поселка Шалхия на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 296 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

4. Қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 4 қосымша
2022-2024 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 296 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
приложение 4 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 161
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2022-2024 годы
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 296 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь