Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 306 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69 – баптарына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне Бейнеу ауданының босалқы жерінен байланыс желісін жүргізу үшін ауданы 0,991 гектар және электр желісін жүргізу үшін ауданы 0,9908 гектар жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Теміровке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Әбілов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 27 сентября 2021 года № 306
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей республиканскому государственному учреждению "Департамент государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" на земельные участки из земель запаса Бейнеуского района площадью 0,991 гектаров для проведения линии связи и площадью 0,9908 гектаров для проведения электролинии.
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бейнеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темирова Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов