Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 мамырдағы № 837 қаулысы. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 15 мамырдағы № 869 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 15.05.2023 № 869 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ВИП – 17" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне коммуналдық, инженерлік, электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу және пайдалану мақсатында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Ахметов
Әкімдіктің қаулысына
қосымша
1. "Қостанай қаласы, Толстой көшесі, 27 мекенжайы бойынша "көп қабатты тұрғын үйді жобалау және салу", Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков - Гоголь көшелері – Абай даңғылы шекарасында (413 трансформаторлық қосалқы станция) орналасқан, жалпы алаңы 0,9 гектар;
2. "Қостанай қаласы, Толстой көшесі, 27 мекенжайы бойынша "көп қабатты тұрғын үйді жобалау және салу", Қостанай қаласы, Толстой - Сьянов көшелерінің шекарасында орналасқан (1 жылу камерасы), жалпы алаңы 0,5 гектар;
3. "Қостанай қаласы, Толстой көшесі, 27 мекенжайы бойынша "көп қабатты тұрғын үйді жобалау және салу", Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі - Әл-Фараби даңғылы (50/11 - жалпы тарату шкафы) мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,7 гектар;
4. "Қостанай қаласы, Толстой көшесі, 27 мекенжайы бойынша "көп қабатты тұрғын үйді жобалау және салу", Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі (1 пикет құдық 0) мекенжайы бойынша орналасқан, жалпы алаңы 0,3 гектар.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 5 мая 2021 года № 837. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 15 мая 2023 года № 869
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 15.05.2023 № 869 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "ВИП - 17" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
1. "Проектирование и строительство многоэтажного жилого дома" по адресу: город Костанай, улица Толстого, 27", расположенного по адресу: город Костанай, в границах улиц Г. Каирбекова - Гоголя – проспекта Абая (трансформаторная подстанция 413), общей площадью 0,9 гектар;
2. "Проектирование и строительство многоэтажного жилого дома" по адресу: город Костанай, улица Толстого, 27" , расположенного по адресу: город Костанай, улиц Толстого - Сьянова (тепловая камера 1), общей площадью 0,5 гектар;
3. "Проектирование и строительство многоэтажного жилого дома" по адресу: город Костанай, улица Толстого, 27" , расположенного по адресу: город Костанай, улицы Г. Каирбекова - проспекта Аль-Фараби (общий распределительный шкаф - 50/11), общей площадью 0,7 гектар;
4. "Проектирование и строительство многоэтажного жилого дома" по адресу: город Костанай, улица Толстого, 27", расположенного по адресу: город Костанай, улица Г. Каирбекова (1 пикет колодец 0), общей площадью 0,3 гектар.