Мәслихаттың 2021 жылғы 05 қаңтардағы № 364 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 47 шешімі
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 05 қаңтардағы № 364 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9692) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10863,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 863,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9983,0 мың теңге,
оның ішінде субвенциялар көлемі – 9983,0 мың теңге;
2) шығындар – 10885,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14637,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2609,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 73,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11955,0 мың теңге,
оның ішінде субвенциялар көлемі – 11955,0 мың теңге;
2) шығындар – 15241,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -604,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 604,6 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 604,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13523,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 438,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13085,0 мың теңге,
оның ішінде субвенциялар көлемі – 13085,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 05 января 2021 года № 364 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16 июля 2021 года № 47
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2021-2023 годы" от 05 января 2021 года № 364 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9692) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10863,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 863,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9983,0 тысяч тенге,
из них объем субвенций – 9983,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10885,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 22,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14637,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2609,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 73,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11955,0 тысяч тенге,
из них объем субвенций – 11955,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15241,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -604,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 604,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 604,6 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13523,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 438,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13085,0 тысяч тенге,
из них объем субвенций – 13085,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20905,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4635,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16195,0 мың теңге,
оның ішінде субвенциялар көлемі – 16195,0 мың теңге;
2) шығындар – 22366,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1461,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1461,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1461,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 77,5 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20905,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4635,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 16195,0 тысяч тенге,
из них объем субвенций – 16195,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22366,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1461,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1461,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1461,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата