Мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 364 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 72 шешімі
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 364 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9692) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16209,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1025,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15184,5 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9983,0 мың теңге;
2) шығындар – 16232,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5201,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19064,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2609,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 73,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16382,6 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 11955,0 мың теңге;
2) шығындар – 19669,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -604,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 604,6 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 604,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4427,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 5 января 2021 года № 364 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29 ноября 2021 года № 72
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 364 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9692) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16209,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1025,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15184,5 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9983,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16232,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 22,9 тысяч тенге.";
пункт 1-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5201,5 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19064,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2609,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 73,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16382,6 тысяч тенге, из них объем субвенций – 11955,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19669,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -604,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 604,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 604,6 тысяч тенге.";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 4427,6 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18458,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 438,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18020,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13085,0 мың теңге;
2) шығындар – 18460,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2,2 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Екідің ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4935,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Арқалық қаласы Үштөбе ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19014,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1071,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17943,5 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 12013,0 мың теңге;
2) шығындар – 19040,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5930,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Арқалық қаласы Фурманов ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21566,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1282,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20189,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 14497,0 мың теңге;
2) шығындар – 21715,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

"5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18458,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 438,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18020,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13085,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18460,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2,2 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 2,2 тысяч тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в бюджете села Екидин города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 4935,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Уштобе города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19014,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1071,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17943,5 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12013,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19040,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 26,0 тысяч тенге.";
пункт 13-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"13-1. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5930,5 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Фурманово города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21566,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1282,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20189,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 14497,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21715,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5692,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24865,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3371,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 441,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21053,7 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 15063,0 мың теңге;
2) шығындар – 25164,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -298,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 298,4 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 298,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5990,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18632,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 595,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18037,1 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10840,0 мың теңге;
2) шығындар – 18795,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 162,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7197,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -149,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 149,5 тысяч тенге.";
пункт 15-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"15-1. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5692,0 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24865,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3371,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 441,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21053,7 тысяч тенге, из них объем субвенций – 15063,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25164,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -298,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 298,4 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 298,4 тысяч тенге.";
пункт 19-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"19-1. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5990,7 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18632,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 595,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18037,1 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10840,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18795,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 162,9 тысяч тенге.";
пункт 21-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"21-1. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 7197,1 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:

"25. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30385,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5514,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24871,6 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 16195,0 мың теңге;
2) шығындар – 31846,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1461,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1461,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1461,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 8676,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының

"25. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30385,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5514,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24871,6 тысяч тенге, из них объем субвенций – 16195,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31846,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1461,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1461,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1461,0 тысяч тенге.";
пункт 25-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"25-1. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 8676,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата