Әкімнің 2009 жылғы 26 қазандағы № 10 "Таран ауылдық округі елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 қазандағы № 13 шешімі
Әйет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің "Таран ауылдық округі елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы" 2009 жылғы 26 қазандағы № 10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-99 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында, кіріспесінде және барлық мәтін бойынша "Таран ауылдық округі", "Таран ауылдық округінің", "Таран ауылының" сөз тіркестері "Әйет ауылдық округі", "Әйет ауылдық округінің", "Әйет ауылының" деп ауыстырылсын.
2. "Әйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Әйет ауылдық округінің әкімі А. Б. Бердалинов

О внесении изменений в решение акима от 26 октября 2009 года № 10 "О присвоении наименования составным частям населенных пунктов Тарановского сельского округа"
Решение акима сельского округа Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области от 21 октября 2021 года № 13
Аким сельского округа Әйет РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима "О присвоении наименования составным частям населенных пунктов Тарановского сельского округа" от 26 октября 2009 года № 10 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-99) следующие изменения:
в заголовке, преамбуле и по всему тексту указанного решения словосочетания "Тарановского сельского округа", "села Тарановское" заменить на "сельского округа Әйет", "села Әйет".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Әйет" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Әйет Бердалинов А. Б.