Жер участкелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 14 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес, Железин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Железин ауданы Железин ауылдық округінің Железинка ауылының аумағында жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин ауылдық округінің әкімі К. Айсаков
Железин ауылдық
округі әкімінің 2021 жылғы
"13" желтоқсандағы № 14
шешіміне қосымша
Р/с №
Пайдаланушы
Ауданы, гектар
Нысалы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 13 декабря 2021 года № 14
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Железинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории села Железинка Железинского сельского округа Железинского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Железинского сельского округа К. Айсаков
Приложение
к решению акима
Железинского сельского округа
от "13" декабря 2021 года
№ 14
№ п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Целевое назначение
Срок использования (лет)
Месторасположение земельного участка
1
Акционерное общество "Казахтелеком"