Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 2-13-VІI "Шардара ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамндарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне 2021 жылы көтерме жәрдем ақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 11-63-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 3 шілдедегі № 460 қаулысымен бекітілген "Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатпайтын нормативтік құқықтық актілердің тізбесін бекіту туралы" тізбесіне сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 2-13-VІI "Шардара ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамндарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне 2021 жылы көтерме жәрдем ақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6081 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің орыс тіліндегі мәтінінің тақырыбы мына төмендегіше жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
"Шардара ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамaндарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне 2021 жылы көтерме жәрдем ақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы"
Көрсетілген шешімнің мен бірінші тармақтың бірінші бөлігі мына төмендегіше жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
"Шардара ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға,ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы Заңының 56 бабы 12 тармағының талаптарын сақтай отырып,2021 жылға арналған аудан бюджетінде қарастырылған сома көлемінде келесі әлеуметтік қолдау шаралары көрсетілсін:"

О предоставлении в 2021 году подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шардаринского района
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 24 ноября 2021 года № 11-63-VIІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с перечнем "Об Утверждении перечня нормативных правовых актов, не подлежащих государственной регистрации в органах юстиции" утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2021 года № 460 Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. О предоставлении в 2021 году подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шардаринского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6081) следующие изменения:
Заголовок текста указанного решения на русском языке изложить в следующей редакции текст на казахском языке не изменяется.
"О предоставлении в 2021 году подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шардаринского района"
Часть первую пункта первого указанного решения изложить в следующей новой редакции, текст на казахском языке не изменяется.
"Предоставить специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шардаринского района, соблюдая требования пункта 12 статьи 56 Закона Республики Казахстан О государственной службе в пределах суммы предусмотренной в бюджете района на 2021 год оказать следующие меры социальной поддержки:"

2 тармақтың 1 және 2 тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Қарсыбаев

Подпункт 1 и 2 пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Карсыбаев