Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-221-VI "2021-2023 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 15-89-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-221-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6005 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 201 282 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 148 930 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 52 352 мың теңге;
2) шығындар – 211 175 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 893 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 893 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 893 мың теңге.";
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 67 678 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 766 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 49 912 мың теңге;
2) шығындар – 71 176 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 498 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 498 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 498 мың теңге.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жылы су ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 41-221-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 9 декабря 2021 года № 15-89-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 41-221-VI (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6005) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 282 тысяч тенге:
налоговые поступления – 148 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 52 352 тысяч тенге;
2) затраты – 211 175 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 893 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –9 893 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9 893 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 678 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 766 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 912 тысяч тенге;
2) затраты – 71 176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 498 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 498 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 498 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах: