Өскемен қаласы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 4829 қаулысы. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 08.09.2022 № 3057 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2022 год
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2021 года № 4829. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 08.09.2022 № 3057 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 08.09.2022 № 3057 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 08.09.2022 № 3057 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Өскемен қаласы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сай белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 08.09.2022 № 3057 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2022 год согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 08.09.2022 № 3057 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска по вопросам социальной сферы.

3. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар
Өскемен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы "29" 11
№ 4829 қаулысына қосымша
Өскемен қаласы бойынша 2022 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 08.09.2022 № 3057 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Жұмыс берушінің атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адамдар)
Квота мөлшері (%) қызметкерлердің тізімдік санынан)
Жұмыс орындар саны (бірліктер)
1
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)

3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от "29" 11 2021 года № 4829
Квота рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2022 год
Сноска. Заголовок приложения в редакции постановления акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 08.09.2022 № 3057 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование работодателя
Списочная
численность
работников
(человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 36" отдела образования по городу Усть-Каменогорску управления образования Восточно-Казахстанской области (по согласованию)