2022-2024 жылдарға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/10-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/2-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26189 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41825,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 40225,9 мың теңге;
2) шығындар – 42325,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 500,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Жетижарского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 15/10-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/2-VІI "О бюджете Бескарагайского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26189) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жетижарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41825,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40225,9 тысяч тенге;
2) затраты – 42325,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 500,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 500,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 500,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 21.12.2022 № 29/11-VIІ шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 37 431,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай
аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств –500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 21.12.2022 № 29/11-VIІ (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, в бюджет Жетижарского сельского округа на 2022 год в сумме 37 431,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1
к решению Бескарагайского
районного маслихата

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0,0