2022-2024 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/11-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73322,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 406,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 305,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72610,9 мың теңге;
2) шығындар – 73494,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171,2 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 171,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.12.2022 № 28/4-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Никольск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 33544,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі көзделсін.
2-1. 2021 жылға арналған Никольск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 37826,9 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.

О бюджете Никольского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 12/11-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Никольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73322,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 406,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 305,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72610,9 тысяч тенге;
2) затраты – 73494,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171,2 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 171,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 20.12.2022 № 28/4-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть в бюджете Никольского сельского округа на 2022 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 33544,0 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете Никольского сельского округа на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 37826,9 тысяч тенге.

Ескерту. 2-1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 25/11-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022 жылға арналған Никольск ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 1240,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 25/11-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 2-1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 23.11.2022 № 25/11-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Предусмотреть в бюджете Никольского сельского округа на 2022 год объем трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1240,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 23.11.2022 № 25/11-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/11-VII шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.12.2022 № 28/4-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 28 декабря 2021 года
№ 12/11 - VII
Бюджет Никольского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 20.12.2022 № 28/4-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы