Күршім ауданы Балықшы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/4-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына негізінде, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Балықшы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 65386,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2830,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 62556,0 мың теңге;
2) шығындар - 66120,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 734,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 734,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 734,9 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 734,94 мың теңге.

О бюджете Балыкшинского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 15/4-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балыкшинского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 65386,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2830,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 62556,0 тысяч тенге;
2) затраты - 66120,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 734,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 734,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 734,9 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 734,9 тысяч тенге.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 28/4-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Балықшы ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2022 жылға 33131,0 мың теңге сомасында Балықшы ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының хатшысы М. Калелов
Күршім
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.12.2022 № 28/4-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Балыкшинского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Балыкшинского сельского округа на 2022 год в сумме 33131,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Курчумского районного маслихата М. Калелов
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата