Үржар ауданы Коңыршәулі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-192/VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 22-366/VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 22-366/VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 12-162/VII "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 25994 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар ауданының Қоңыршәулі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 725,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 153,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 572,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 189,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 12-192/VII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 22.12.2022 № 22-366/VII.
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 22.12.2022 № 22-366/VII (вводится в действие с 01.01.2023).
В соответствии с пунктами 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 12-162/VII "О бюджете Урджарского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 25994) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 725,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 153,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –58 572,0 тысяч тенге;
2) затраты –64 189,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государство – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет (профициті) тапшылығы – -464,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –464,8 мың теңге.
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 464,8 мың теңге;
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.10.2022 № 19-319/VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета –-464,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 464.8 тысяч тенге.
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -464,8 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Урджарского районного маслихата области Абай от 26.10.2022 № 19-319/VII (вводится в действие с 01.01.2022).