Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-198/VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ :
1. Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 12-198/VII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-742/VI "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8026 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 29 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1) 2021 жылғы 16 наурыздағы № 3-26/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 57-742/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8465 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 26 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2) 2021 жылғы 23 маусымдағы № 6-70/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 57-742/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 23332 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 08 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
3) 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 8-91/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 57-742/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 24488 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 25 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
4) 2021 жылғы 11 қарашадағы № 10-136/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 57-742/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 25202 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 18 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;

О признании утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 12-198/VII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 30 декабря 2021 года
№ 12-198/VII
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение № 57-742/VI от 22 декабря 2020 года "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8026, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2020 года) в том, числе:
1) решение № 3-26/VII от 16 марта 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8465, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 марта 2021 года);
2) решение № 6-70/VII от 23 июня 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 23332, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 июля 2021 года);
3) решение № 8-91/VII от 16 сентября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 24488, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 сентября 2021 года);
4) решение № 10-136/VII от 11 ноября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 25202, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 ноября 2021 года);

5) 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 11-157/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 57-742/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 25777 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
2. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-755/VI "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8212 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-35/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-755/VI "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8644 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 27 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазандағы № 9-105/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-755/VI "Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың _____________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
3. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-756/VI "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8210 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-36/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-756/VI "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8657 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 29 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-106/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-756/VI "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ______________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.

5) решение № 11-157/VII от 13 декабря 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 25777, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2021 года).
2. Решение № 57-755/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8212, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-35/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-755/VI "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8644, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2021 года);
2) решение № 9-105/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-755/VI "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде _______________ 2021 года).
3. Решение № 57-756/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8210, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-36/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-756/VI "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8657, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2021 года);
2) решение № 9-106/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-756/VI "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________________ 2021 года).

4. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-757/VI "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8245 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-37/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-757/VI "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8641 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-107/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-757/VI "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ______________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
5. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-758/VI "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8187 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-38/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-758/VI "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8634 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-108/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-758/VI "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
6. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-759/VI "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8190 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:

4. Решение № 57-757/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8245, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-37/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-757/VI "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8641, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);
2) решение № 9-107/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-757/VI "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде_________ 2021 года).
5. Решение № 57-758/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8187, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-38/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-758/VI "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8634, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);
2) решение № 9-108/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-758/VI "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________ 2021 года).
6. Решение № 57-759/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8190, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2021 года) в том, числе:

1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-39/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-759/VI "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8632 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-109/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-759/VI "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ______________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
7. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-760/VI "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8199 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1) 2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-40/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-760/VI "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8642 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 27 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2) 2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-110/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-760/VI "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ______________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
8. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-761/VI "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8197 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1) 2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-41/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-761/VI "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8639 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;

1) решение № 4-39/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-759/VI "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8632, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);
2) решение № 9-109/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-759/VI "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде _______________ 2021 года).
7. Решение № 57-760/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8199, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-40/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-760/VI "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8642, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2021 года);
2) решение № 9-110/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-760/VI "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" ( опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде _____________ 2021 года).
8. Решение № 57-761/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8197, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-41/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-761/VI "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8639, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);

2) 2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-111/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-761/VI "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың _______________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
9. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-762/VI "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8219 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-42/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-762/VI "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8637 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазандағы № 9-112/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-762/VI "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың 19 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
10. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-763/VI "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8196 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-43/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-763/VI "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8645 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 27 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-113/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-763/VI "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың _______________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.

2)решение № 9-111/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-761/VI "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________________ 2021 года).
9. Решение № 57-762/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8219, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-42/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-762/VI "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8637, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);
2) решение № 9-112/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-762/VI "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 октября 2021 года).
10. Решение № 57-763/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8196, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-43/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-763/VI "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8645, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2021 года);
2) решение № 9-113/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-763/VI "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________ 2021 года).

11. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-764/VI "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8195 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-44/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-764/VI "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8643 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 27 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-114/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-764/VI "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
12. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-765/VI "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8198 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-45/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-765/VI "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8654 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 29 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-115/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-765/VI "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
3)2021 жылғы 23 қарашадағы № 10-140/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-765/VI "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.

11. Решение № 57-764/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8195, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-44/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-764/VI "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8643, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2021 года);
2) решение № 9-114/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-764/VI "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде________ 2021 года).
12. Решение № 57-765/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8198, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1) решение № 4-45/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-765/VI "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8654, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2021 года).
2) решение № 9-115/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-765/VI "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________ 2021 года);
3) решение № 10-140/VII от 23 ноября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-765/VI "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде________ 2021 года).

13. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-766/VI "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8194 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-46/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-766/VI "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8653 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 29 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
1)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-116/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-766/VI "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
14. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-767/VI "Үржар ауданы Көктал ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8207 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-47/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-767/VI "Үржар ауданы Көктал ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8635 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-117/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-767/VI "Үржар ауданы Көктал ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
15. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-768/VI "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8183 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:

13. Решение № 57-766/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8194, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-46/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-766/VI "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8653, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2021 года);
2)решение № 9-116/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-766/VI "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________________ 2021 года).
14. Решение № 57-767/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Коктальского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8207, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-47/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-767/VI "О бюджете Коктальского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8635, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);
2)решение № 49-117/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-767/VI "О бюджете Коктальского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде _______________ 2021 года).
15. решение № 57-768/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8183, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2021 года) в том, числе:

1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-48/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-768/VI "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8631 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-118/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-768/VI "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың _______________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
16. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-769/VI "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8205 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-49/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-769/VI "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8640 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-119/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-769/VI "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
17. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-770/VI "Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8189 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-50/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-770/VI "Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8633 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;

1)решение № 4-48/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-768/VI "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8631, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);
2)решение № 9-118/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-768/VI "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде _______________ 2021 года).
16. Решение № 57-769/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8205, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-49/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-769/VI "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8640, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);
1)решение № 9-119/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-768/VI "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________________ 2021 года).
17. Решение № 57-770/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8189, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-50/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-770/VI "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8633, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);

2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-120/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-770/VI "Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
18. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-771/VI "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8204 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1) 2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-51/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-771/VI "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8648 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 27 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2) 2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-121/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-771/VI "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
3) 2021 жылғы 23 қарашадағы №10-141/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-771/VI "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
19. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-772/VI "Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8192 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-52/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-772/VI "Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8638 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;

2)решение № 9-120/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-770/VI "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________________ 2021 года).
18. Решение № 57-771/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8204, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-51/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-771/VI "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8648, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2021 года);
2)решение № 9-121/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-771/VI "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде _________________2021 года);
3)решение № 10-141/VII от 23 ноября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-771/VI "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде _______________ 2021 года).
19. Решение № 57-772/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Карабутинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8192, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-52/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-772/VI "О бюджете Карабутинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8638, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);

2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-122/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-772/VI "Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
20. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-773/VI "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8200 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-53/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-773/VI "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8636 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-123/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-773/VI "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
21. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-774/VI "Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8209 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-54/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-774/VI "Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8647 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 27 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-124/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-774/VI "Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.

2)решение № 9-122/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-772/VI "О бюджете Карабутинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде _______________ 2021 года).
20. Решение № 57-773/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8200, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-53/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-773/VI "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8636, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2021 года);
2)решение № 9-123/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-773/VI "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________________ 2021 года).
21. Решение № 57-774/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8209, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-54/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-774/VI "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8647, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2021 года);
2)решение № 9-124/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-774/VI "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________________ 2021 года).

22. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-775/VI "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8180 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-55/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-775/VI "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8662 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 29 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазандағы № 9-125/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-775/VI "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың 15 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
23. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-776/VI "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8203 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-56/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-776/VI "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8646 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 27 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазандағы № 9-126/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-776/VI "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың 15 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
24. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-777/VI "Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8214 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:

22. Решение № 57-775/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8180, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-55/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-775/VI "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8662, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2021 года);
2)решение № 9-125/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-775/VI "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 октября 2021 года).
23. Решение № 57-776/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8203, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-56/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-776/VI "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8646, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2021 года);
2)решение № 9-126/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-776/VI "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 октября 2021 года).
24. Решение № 57-777/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8214, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:

1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-57/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-777/VI "Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8649 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 30 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазандағы № 9-127/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-777/VI "Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың 14 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
25. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-778/VI "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8191 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-58/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-778/VI "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8650 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 30 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-128/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-778/VI "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың 15 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
26. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-779/VI "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8213 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-59/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-779/VI "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8651 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 29 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;

1)решение № 4-57/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-777/VI "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8649, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 апреля 2021 года);
2)решение № 9-127/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-777/VI "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 октября 2021 года).
25. Решение № 57-778/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-58/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-778/VI "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8650, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 апреля 2021 года);
2)решение № 9-128/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-778/VI "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 октября 2021 года).
26. Решение № 57-779/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8213, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-59/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-779/VI "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8651, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 апреля 2021 года);

2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-129/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-779/VI "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың ________________ Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
27. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-780/VI "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8179 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім, соның ішінде:
1)2021 жылғы 09 сәуірдегі № 4-60/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-780/VI "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8610 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 26 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім;
2)2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-130/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-780/VI "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың 15 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
28. 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-781/VI "Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8181 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім, соның ішінде:
2021 жылғы 06 қазанындағы № 9-131/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-781/VI "Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2021 жылдың 14 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешім.
29. 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-747/VI "Үржар ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне 2021 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8061 нөмірімен тіркелген, 2021 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған)шешім.

2)решение № 9-129/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-779/VI "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде ________ 2021 года).
27. Решение № 57-780/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8179, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2021 года) в том, числе:
1)решение № 4-60/VII от 09 апреля 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-780/VI "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8610, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 апреля 2021 года);
2)решение № 9-130/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-780/VI "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 октября 2021 года).
28. Решение № 57-781/VI от 29 декабря 2020 года "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8181, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2021 года), в том числе:
решение № 9-131/VII от 06 октября 2021 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-781/VI "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2021-2023 годы" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 октября 2021 года).
29. Решение № 57-747/VI от 22 декабря 2020 года "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Урджарского района на 2021 год " (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8061, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2020 года).