Тасқала ауданы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 258 қаулысы. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 218 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 05.12.2022 № 218 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Таскалинскому району на 2022 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2021 года № 258. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2022 года № 218
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 05.12.2022 № 218 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 28 шілдеде № 14010 болып тіркелді) сәйкес, Тасқала аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2016 года № 14010) акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданы бойынша 2022 жылға арналған тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін.
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы №296 "Тасқала ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6556 тіркелген, 2020 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік кұқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест на 2022 год для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Таскалинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Таскалинского района от 15 декабря 2020 года №296 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Таскалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6556, опубликованное 28 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Турмагамбетов) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік кұқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Шакировке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Айтмағамбетов
Тасқала ауданы әкімдігінің
20___ жылғы "____"__________
№ ____ қаулысымен
бекітілген
Тасқала ауданы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота

3. Руководителю аппарата акима Таскалинского района (Е.Турмагамбетов) обеспечить публикацию данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Шакирова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Б.Айтмагамбетов
Утвержден
постановлением акимата
Таскалинского района
от "___"______ 20__ года №___
Квота рабочих мест для инвалидов по Таскалинскому району на 2022 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 11.05.2022 № 56 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота саны, %
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Тасқала колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
68
2
1
2
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Амангелді "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91
2
1
3
Тасқала ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
119
2
2
4
"Тасқала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22
2
1
Барлығы
5

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 11.05.2022 № 56 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Таскалинский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанкой области
68
2
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Амангелді" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно – Казахстанской области"
91
2
1
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
119
2
2
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского сельского округа"
22
2
1
Всего
5