"Жарқайың ауданының коммуналдық қызмет көрсету Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № А-11/470 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 10 наурыздағы № А-3/152 қаулысы
Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жарқайың ауданының коммуналдық қызмет көрсету Ережесін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № А-11/470 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Жарқайың ауданында коммуналдық қызметтерді ұсыну Ережесінің 2-тармағындағы 2) тармақшасы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"2) электрмен жабдықтау - электр энергиясын өндіру, беру және тұтынушыларға сату жөніндегі қызмет;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің орынбасары Б.П. Шоновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа.
Аудан әкімі Ж.Хамитов

О внесении изменения в постановление акимата Жаркаинского района от 4 ноября 2021 года № А-11/470 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в Жаркаинском районе"
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 10 марта 2022 года № А-3/152
Акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаркаинского района "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в Жаркаинском районе" от 4 ноября 2021 года № А-11/470 следующее изменение:
подпункт 2) пункта 2 Правил предоставления коммунальных услуг в Жаркаинском районе на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаркаинского района Акмолинской области Шонова Б.П.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Хамитов