Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, Лесной ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Михайловка ауылы, Лесной ауылдық округі, Михайловка ауылы жерлерінде жалпы алаңы 9,12 гектар "Ecil-Mining" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелерін алып қоймай, 5 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін, оның ішінде жайылымдар 5,97 гектар, басқалары 3,15 гектар.
2. "Ecil-Mining" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне автожолды жобалау және салу мақсатында жер учаскесін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтау.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н.Қасымов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Лесного сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 15 апреля 2022 года № 4
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Лесного сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 5 лет без изъятия земельных участков товариществу с ограниченной ответственностью "Ecil-Mining" общей площадью 9,12 гектара, из них пастбища 5,97 гектара, прочие 3,15 гектар в землях села Михайловка, Лесного сельского округа, Сандыктауского района, Акмолинской области для проектирования и строительства автодороги.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Ecil-Mining" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка с целью проектирования и строительства автодороги.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н.Касымов