Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18/2 "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 7С-32/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 366 605,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 218,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 325 987 мың теңге;
2) шығындар – 366 606,1 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 145 909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 52 241 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 668 мың теңге;
2) шығындар – 152 539 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 129 327,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 917,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 345,6 мың тенге;
трансферттер түсімі – 105 042,5 мың теңге;
2) шығындар – 131 991,4 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32 517,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 355 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 080 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 082,1 мың теңге;
2) шығындар – 32 517,1 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 159 480,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 812,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 123 323,4 мың теңге;
2) шығындар – 165 680,6 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 49 369 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 292 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 077 мың теңге;
2) шығындар – 49 769 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 56 041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 652 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 183 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 206 мың теңге;
2) шығындар – 58 841,7 мың теңге;";
8 тармақтың 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 42 803 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 950) мың теңге;

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-18/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 18 ноября 2022 года № 7С-32/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-18/2 следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 366 605,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 218,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 325 987 тысяч тенге;
2) затраты – 366 606,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 145 909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52 241 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 668 тысяч тенге;
2) затраты – 152 539 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 129 327,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 917,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 345,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105 042,5 тысяч тенге;
2) затраты – 131 991,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 32 517,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 355 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 080 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 082,1 тысяч тенге;
2) затраты – 32 517,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 159 480,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 812,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 323,4 тысяч тенге;
2) затраты – 165 680,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 49 369 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 292 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 077 тысяч тенге;
2) затраты – 49 769 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 56 041 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 652 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 183 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 206 тысяч тенге;
2) затраты – 58 841,7 тысяч тенге;";
подпункты 2), 5), 6) пункта 8 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 42 803 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1 950) тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 950 мың теңге.";
9 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 30 596,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 017 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 579,2 мың теңге;
2) шығындар – 32 016,2 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 82 363,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 124,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 585,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78 653,6 мың теңге;
2) шығындар – 86 161,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3 797,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 797,8 мың теңге.";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 244,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 547 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 780 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 917,4 мың теңге;
2) шығындар – 22 044,4 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 38 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 қарашадағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 950 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 30 596,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 017 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 579,2 тысяч тенге;
2) затраты – 32 016,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 82 363,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 124,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 585,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 653,6 тысяч тенге;
2) затраты – 86 161,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3 797,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 797,8 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 244,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 547 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 780 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 917,4 тысяч тенге;
2) затраты – 22 044,4 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 38 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного

№ 7С-18/2 шешіміне
34 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
17316,8
оның ішінде:
стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары, мемлекеттік ұйымдарының жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге, оның ішінде:

маслихата № 7С-18/2
от 23 декабря 2021 года
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
17316,8
в том числе:
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе: