2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Шалабай ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 23/372-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Шалабай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 598,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 382,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 72 216,1 мың теңге;
2) шығындар – 78 640,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 42,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;

О бюджете Шалабайского сельского округа Жарминского района на 2023-2025 годы
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 29 декабря 2022 года № 23/372-VII.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шалабайского сельского округа Жарминского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 598,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 382,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 72 216,1 тысяч тенге;
2) затраты – 78 640,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42,5 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 10.05.2023 № 2/38-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.07.2023 № 3/59-VІII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.09.2023 № 5 /105-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2023 жылға Жарма ауданы Шалабай ауылдық округінің бюджетіне субвенция көлемi 34 354,0 мың теңге сомада қарастырылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 42,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решений Жарминского районного маслихата области Абай от 10.05.2023 № 2/38-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 10.07.2023 № 3/59-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 13.09.2023 № 5/105- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть в бюджете Шалабайского сельского округа Жарминского района на 2023 год объемы субвенций в сумме 34 354,0 тысяч тенге.

3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 23/372-VII шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Жарма ауданы Шалабай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 10.05.2023 № 2/38-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.07.2023 № 3/59-VІII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.09.2023 № 5 /105-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата от 29 декабря
2022 года № 23/372-VII
Бюджет Шалабайского сельского округа Жарминского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решений Жарминского районного маслихата области Абай от 10.05.2023 № 2/38-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 10.07.2023 № 3/59-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 13.09.2023 № 5/105- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы