Қарағанды облысы Осакаров ауданының Мирный ауылдық округі аумағында жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Мирный ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № ш-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық жер комиссиясының шешімі негізінде ШЕШІМ:
1. "TNS Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты – оптикалық байланыс желісін салу және пайдалану үшін ауданы 1,2 гектар жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай, 49 жыл мерзімге жер учаскелеріне жария сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім И. Генинберг

Об установлении публичного сервитута на территории Мирного сельского округа Осакаровского района
Решение акима Мирного сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 13 сентября 2022 года № 2-р
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения районной земельной комиссии РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "TNS Plus" публичный сервитут на земельный участок в селе Мирное площадью 1,2 гектара для эксплуатации и обслуживания волоконно – оптической линии связи сроком на 49 лет, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким И. Генинберг