Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Ақжігіт ауылы әкімінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 22 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабына, 69 бабының 4-тармағының 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "QazaqGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына, ШТИ-003, КУ-336 электр жабдықтау желісін салу үшін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Ақжігіт ауылынан ауданы 0,1235 гектар жер учаскесі 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжігіт ауылы әкімінің міндетін атқарушы А.Дүйсенбаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Акжигит Бейнеуского района Мангистауской области от 22 сентября 2022 года № 22
В соответствии со статьей 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года без изъятия участков у собственников и у земепользователей акционерному обществу "Национальная компания" "QazaqGaz" на земельные участки расположенные на территории села Акжигит общей площадью 0,1235 гектаров для строительства линии электроснабжения ШТИ-003, КУ-336.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Акжигит" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего решения на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе аппарат акима Бейнеуского района;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима села Акжигит А.Дуйсенбаев