Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Төлеп ауылы әкімінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 13 шешімі
Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19, 69 - баптарына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына және жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "QazagGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына Төлеп ауылының жерінен ШТИ-011, КУ-919 электрмен жабдықтау желісін салу үшін алаңы 0,1366 гектар жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 3 (үш) жыл мерізімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Төлеп ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. "QazagGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы:
"Азаматтарға арналған үкімет" "Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалы - Тіркеу және жер кадастыры бойынша Бейнеу ауданы бөлімінен мемлекеттік тіркеуден өту ұсынылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А.Сейилханов

Об установления публичного сервитута
Решение акима села Толеп Бейнеуского района Мангистауской области от 26 сентября 2022 года № 13
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) статьи 35, пунктом 1 Закона о местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и согласно проекту застройки земельного участка для образования земельного участка РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (тир) года без изяъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок площадью 0,1366 гектаров из земель село Толеп акционерному обществу "Национальная компания "QazagGaz" для строительства линии электроснабжения ШТИ-011. КУ-919.
2. Государственному учреждению "Аппарата акима село Толеп" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего решения на офицальное опубликование;
размещение на офицальном интернет-ресурсе аппарата акима Бейнеуского района.
3. Акционерное общество "Национальная компания "QazagGaz":
Предложить государственную регистрацию Мангистаускому областному филиалу некоммерческого акционерного общества "Правительство для граждан" "Госкорпорация" - Бейнеускому районному отделу Регистрации и земельного кадастра.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким села А.Сейилханов