Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 шілдедегі № 1373 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, жер комиссиясының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 820 қорытындысы, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2022 жылғы 27 маусымдағы № 710, № 711 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне қауымдық сервитуттар белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2022 жылғы 5 шілдедігі
№ 1373 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы мекенжайы бойынша жобалау үшін және құрылыс - монтаждау жұмыстарын жүргізу кезеңіне, "Қостанай қаласындағы Фролов көшесі - Нұрсұлтан Назарабаев даңғылы шекараларында Баймағамбетов көшесін қайта жаңарту", жалпы алаңы 6,9592 гектар;
2) Қостанай қаласы мекенжайы бойынша жобалау үшін және құрылыс - монтаждау жұмыстарын жүргізу кезеңіне, "Қостанай қаласындағы В. Интернационалистов көшесі - Фролов көшесі шекараларында Баймағамбетов көшесін қайта жаңарту", жалпы алаңы 8,3753 гектар.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 5 июля 2022 года № 1373
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения земельной комиссии от 18 марта 2022 года № 820, землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 27 июня 2022 года № 710, № 711 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичные сервитуты на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет- ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 5 июля 2022 года
№ 1373
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичный сервитут государственному учреждению "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) для проектирования и на период проведения строительно-монтажных работ по адресу: город Костанай, "Реконструкция улица Баймагамбетова, в границах улицы Фролова- проспект Нұрсұлтан Назарабаев в городе Костанай" общей площадью 6,9592 гектар;
2) для проектирования и на период проведения строительно-монтажных работ по адресу: город Костанай, "Реконструкция улица Баймагамбетова, в границах улицы В. Интернационалистов - улицы Фролова в городе Костанай" общей площадью 8,3753 гектар.