Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 сәуірдегі "Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 109/3 қауылысына толықтырулар енгізу туралы
Шешім 29.12.2022 №372/12, Железин ауданының әкімдігі
Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 сәуірдегі "Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 109/3 қауылысына келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген Ереженің 2- тарауының 13- тармағының 3) – тармақшасы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер қоры" ақпараттық жүйесінің ішкі порталы арқылы "Әскерге шақыруды кейінге қалдыруды ұсыну" және "Азаматтарды әскери қызметке шақырудан босату" мемлекеттік қызметін көрсетеді;
әскери тiркелу мен әскери қызметке шақыру жөнiндегi, сондай-ақ азаматтық қорғаныс мәселелерi жөнiндегi iс-шаралардың ұйымдастырылуын қамтамасыз етедi;
мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде дала өрттерін сөндірудің алдын алу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастырады;
көрсетілген Ереженің 9)-тармақшасына 16-тармағының 3-тарауының толықтырылсын:
"Мемлекеттік мекемесінің бірінші басшысы бағынысты қызметкерлердің сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауының алдын алу жөніндегі лауазымдық міндеттерін орындамағаны және тиісінше орындамағаны үшін Қазақстан Республикасының "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" Заңына сәйкес тәртіптік жауаптылықта болады".
2. "Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына жолдансын;
осы қаулына Железин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын;
осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шаралар қолдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғышқы ресми жариялған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шайхимов

О внесении дополнений в постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 11 апреля 2022 года № 109/3 "Об утверждении положения Государственного учреждения "Аппарат акима Железинского района Павлодарской области"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 29 декабря 2022 года № 372/12
Акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 11 апреля 2022 года № 109/3 "Об утверждении положения Государственного учреждения "Аппарат акима Железинского района Павлодарской области" внести следующие дополнения:
подпункт 3) пункта 13 главы 2 указанного Положения дополнить абзацами следующего содержания:
оказывает государственные услуги "Представление отсрочки от призыва" и "Освобождение граждан от призыва на воинскую службу" через информационные системы Государственная база данных "Е-лицензирование";
обеспечивает организацию по воинской приписке и призыву на воинскую службу, а также по вопросам гражданской обороны;
организует мероприятия по профилактике тушения степных пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы;
дополнить подпунктом 9) пункт 16 главы 3 указанного Положения:
"Первый руководитель государственного учреждения несҰт дисциплинарную ответственность в соответствии с Законом Республики Казахстан "О противодействии коррупции" за неисполнение или ненадлежащее исполнение должностных обязанностей по предупреждению совершения коррупционных правонарушений подчиненными сотрудниками".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Железинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Железинского района;
принятие иных необходимых мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Шайхимов