Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі "Ертіс аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 124-24-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 мамырдағы № 70-17-7 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 40-11-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 07.12.2023 № 40-11-8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі "Ертіс аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 124-24-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5962 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) Ертіс аудандық мәслихат аппараты немесе кадр қызметінің міндеттерін атқару жүктелген тұлға (кадр қызметі бойынша бас маман) жұмыс органы болып табылатын Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
Комиссия құрамы уәкілетті тұлғамен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.";
көрсетілген шешімнің 41-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"41. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, бас маман және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 40-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
көрсетілген шешімнің 42-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандык мәслихат хатшысы Б. Шингисов

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 6 апреля 2018 года № 124-24-6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Иртышского районного маслихата"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 4 мая 2022 года № 70-17-7. Утратило силу решением Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 7 декабря 2023 года № 40-11-8
Сноска. Утратило силу решением Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 07.12.2023 № 40-11-8 (вводится в действие со дня егопервого официального опубликования).
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 6 апреля 2018 года № 124-24-6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Иртышского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5962) следующие изменения:
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается Комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является аппарат Иртышского районного маслихата либо лицо, на которое возложено исполнение обязанностей кадровой службы (далее – главный специалист по кадровой службе.).
Состав Комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
пункт 41 указанного решения изложить в новой редакции:
"41. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается главным специалистом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет – портала государственного органа и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 40 настоящей Методики.";
пункт 42 указанного решения исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Иртышского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Иртышского районного малихата Б. Шингисов