Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 78/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 128/36 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 78/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162209 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59035 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 198 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53333 мың теңге;
2) шығындар – 60034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 999 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247263 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 122 мың теңге;
трансферттер түсімі – 244124 мың теңге;
2) шығындар – 248039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 776 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97394 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4198 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 287 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92889 мың теңге;
2) шығындар – 98193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -799 мың теңге;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 78/21 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 – 2024 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 1 декабря 2022 года № 128/36
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 – 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 78/21 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162209) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5504 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53333 тысячи тенге;
2) затраты – 60034 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 999 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 247263 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3017 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 122 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 244124 тысячи тенге;
2) затраты – 248039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 776 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97394 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4198 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 287 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92889 тысяч тенге;
2) затраты – 98193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -799 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 799 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2022 – 2024 жылдарға арналған Орловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48280 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45086 мың теңге;
2) шығындар – 48806 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -526 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 526 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2022 – 2024 жылдарға арналған Сосновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 266163 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4125 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3799 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2554 мың теңге;
трансферттер түсімі – 255685 мың теңге;
2) шығындар – 266475 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57854 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1199 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 159 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50771 мың теңге;
2) шығындар – 58561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 479080 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2980 мың теңге;
трансферттер түсімі – 444139 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 799 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Орловского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48280 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3194 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 45086 тысяч тенге;
2) затраты – 48806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -526 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 526 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 266163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4125 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3799 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2554 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 255685 тысяч тенге;
2) затраты – 266475 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 312 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57854 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1199 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 159 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50771 тысяча тенге;
2) затраты – 58561 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 707 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 479080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31961 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 2980 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 444139 тысяч тенге;

2) шығындар – 491259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12179 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12179 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Кизатов
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
1 желтоқсандағы

2) затраты – 491259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12179 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12179 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Н. Кизатов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 1 декабря 2022 года