"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/146 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 23/255 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/146 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка селолық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 78 703,5 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5 804 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 46,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 938 мың теңге;
трансферттер түсімі - 70 915 мың теңге;
2) шығындар - 79 419,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 716,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 716,4 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 716,4 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-2-тармақтармен толықтырылсын:
"1-2. 2022 жылға арналған бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген, Покровский ауылдық округінің бюджетіне түскен пайдаланылмаған трансферттердің сомаларын қайтару бойынша шығыстар 46,5 мың теңге сомасында 5-қосымшаға сәйкес көзделсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде Покровка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемдері, оның ішінде:
мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын арттыруға;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
ЕТҚ-ға және Покровка ауылындағы мәдениет үйінің ағымдағы шығындарына;
Покровка ауылындағы ауылішілік жолдарды орташа жөндеуге.
Аудандық бюджеттің нысаналы трансферттерін бөлу "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14/146 "Об утверждении бюджета Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 сентября 2022 года № 23/255
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14/146 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 78 703,5 тысяч тенге:
налоговые поступления - 5 804 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 46,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 938 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 70 915 тысяч тенге;
2) затраты - 79 419,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 716,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 716,4 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 716,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете на 2022 год расходы по возврату сумм неиспользованных трансфертов, выделенных из областного бюджета, поступивших в бюджет Покровского сельского округа в сумме 46,5 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в бюджете Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы государственных служащих;
освещение улиц в населенных пунктах;
на ФОТ и текущие расходы дома культуры в селе Покровка;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Покровка.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";

мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Покровка ауылдық округінің шығыстарында Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен нысаналы трансферттердің көлемін көздеу:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан кепілдік берілген трансферттерді бөлу "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жана редакцияда мазмұндалсын;
аталған шешім осы шешімнің 2- қосымшасына сәйкес 5- қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатыың
2022 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 23/255 шешіміне
1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14/146 шешіміне
1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в расходах Покровского сельского округа объҰмы целевых трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Распределение указанных целевых трансфертов Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Есильского района Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 29 сентября 2022 года № 23/255
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2021 года № 14/146
Бюджет Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)