Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 маусымдағы № 16-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 шешіміне (Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26171болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 797 351,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 980 893,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 115,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 811 343,2 мың теңге;
2) шығындар – 9 021 163,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 451 191,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 465 816,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 625,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -675 003,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 675 003,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 465 816,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 625,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 812,5 мың теңге.";
10-тармақ келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) Булаев қаласының Шоқан Уәлиханов, Мәншүк Мәметова көшелеріндегі жолдарды қайта жаңартуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 10-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 17 июня 2022 года № 16-1
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от от 23 декабря 2021 года № 10-1 (зарегистрировано в Министерстве юстиции 29 декабря 2021 года № 26171) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 797 351,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 980 893,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 115,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 811 343,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9 021 163,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 451 191,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 465 816,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 625,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -675 003,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 675 003,7 тысяч тенге;
поступление займов – 465 816,2 тысяч тенге;
погашение займов – 14 625,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223 812,5 тысяч тенге.";
пункт 10 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) на реконструкцию дорог по улицам Шокана Уалиханова, Маншук Маметовой города Булаево.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Т. Абильмажинов
Приложение
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области