2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 170-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 736 887 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 293 317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 144 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 863 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 361 563 мың теңге;
2) шығындар – 7 853 559 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 583 мың теңге
бюджеттік кредиттер- 20 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 117 мың теңге;
4) активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 118 255 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 118 255 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 20 700 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 117 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 116 672 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 54-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 50%;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 50%;
әлеуметтік салық бойынша – 50%;
3. 2023 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 111 996 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттерге берілетін субвенция көлемдері 2023 жылға 375 285 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Аққыстау ауылдық округі 58 060 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 69 409 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 61 252 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 68 037 мың теңге;
Исатай ауылдық округі 50 333 мың теңге;
Зинеден ауылдық округі 33 779 мың теңге.
Нарын ауылдық округі 34 415 мың теңге көзделсін.
5. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттерге берілетін трансферт көлемдері 2023 жылға 750 091 мың теңге сомасында, оның ішінде:

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 12 декабря 2022 года № 170-VII
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2023-2025 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 736 887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 293 317 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 144 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 863 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 361 563 тысяч тенге;
2) затраты - 7 853 559 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 583 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 20 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 19 117 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов -0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 118 255тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов - 118 255 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 20 700 тысяч тенге;
погашение займов - 19 117 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 116 672 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 54-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить на 2023 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районный бюджет в следующих объемах:
по корпоративному подоходному налогу – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50%;
по социальному налогу – 50%.
3. Установить на 2023 год объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 111 996 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 375 285 тысяч тенге, в том числе:
Аккистауский сельский округ 58 060 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 69 409 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 61 252 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 68 037 тысяч тенге;
Исатайский сельский округ 50 333 тысяч тенге;
Зинеденский сельский округ 33 779 тысяч тенге;
Нарынский сельский округ 34 415 тысяч тенге.
5. Предусмотреть на 2023 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 750 091 тысяч тенге, в том числе:

Аққыстау ауылдық округі 169 876 мың теңге;
Исатай ауылдық округі 92 859 мың теңге;
Зинеден ауылдық округі 56 135 мың теңге;
Нарын ауылдық округі 55 963 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 105 789 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 135 209 мың теңге.
Қамысқала ауылдық округі 134 260 мың теңге көзделсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 54-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 0 теңге сомасында бюджеттік сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 54-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 20 700 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
8. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 479 127 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 479 127 мың теңге.
9. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 856 316 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қысқы дайындық жұмыстарын жүргізу – 45 607 мың теңге.
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары – 67 872 мың теңге.
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру – 500 000 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 54-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1 832 854 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту – 9 668 мың теңге.

Аккистауский сельский округ 169 876 тысяч тенге;
Исатайкий сельский округ 92 859 тысяч тенге;
Зинеденский сельский округ 56 135 тысяч тенге;
Нарынский сельский округ 55 963 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 105 789 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 135 209 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 134 260 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 54-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2023 год в сумме 0 тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 54-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 20 700 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 479 127 тысяч тенге, в том числе:
479 127 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 856 316 тысяч тенге, в том числе:
45 607 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
67 872 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций;
500 000 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 54-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 1 832 854 тысяч тенге, в том числе:
9 668 тысяч тенге - на развитие систем водоснабжения и водоотведения;

Ауылдық елді мекендердегі жарықтандыру жүйесін дамыту – 843 824 мың теңге.
Көлік инфрақұрылымын дамытуға - 724 362 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 54-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Н. Мусин) жүктелсін.

843 824 тысяч тенге – на развитие системы освещения населенных пунктов;
724 362 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 54-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Н. Мусин) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграриии и экологии.

12. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 170-VII шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 54-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению
Исатайского районного
маслихата от 12 декабря 2022
года № 170-VII
Районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 54-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
28 692
01
Құқық қорғау қызметi
28 692
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28 692
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
28 692
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
723 359
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
45 976
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
45 976
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
45 976
02
Әлеуметтiк көмек
571 234
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
337 713
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 240
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
34
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
110 843
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
960
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
69 551
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
50 725
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсетілетін тіл маманының қызметтерін ұсыну
84 360
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
233 521
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
203 832
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29 689
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
106 149
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

122
Аппарат акима района (города областного значения)
0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
28 692
1
Правоохранительная деятельность
28 692
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
28 692
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
28 692
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
723 359
01
Социальное обеспечение
45 976
451
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
45 976
005
Государственная адресная социальная помощь
45 976
02
Социальная помощь
571 234
451
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
337 713
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 240
006
Оказание жилищной помощи
34
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
110 843
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
960
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69 551
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
50 725
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
84 360
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
233 521
004
Программа занятости
203 832
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 689
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
106 149
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района ( города областного значения)
0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0
451
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

3 926 949
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 104 913
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
227 043
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
44 954
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
44 954
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
142 101
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142 101
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
39 988
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
39 988
02
Қаржылық қызмет
3 244
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 244
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
744
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 500
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
874 626
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
171 055
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 540
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
142 515
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53 916
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 916
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 184
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 184
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
539 856
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 860
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
480 996
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
79 615
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 615
2
Қорғаныс

3 926 949
1
Государственные услуги общего характера
1 104 913
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
227 043
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
44 954
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
44 954
122
Аппарат акима района (города областного значения)
142 101
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
142 101
122
Аппарат акима района (города областного значения)
39 988
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
39 988
02
Финансовая деятельность
3 244
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 244
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
744
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 500
09
Прочие государственные услуги общего характера
874 626
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
171 055
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
28 540
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
142 515
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53 916
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
53 916
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительство района (города областного значения)
30 184
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 184
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
539 856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
58 860
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
480 996
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
79 615
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79 615
2
Оборона