Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 155 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 30 маусымдағы № 189 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 155 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4810 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Қалымбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Абдуллаев

О внесении изменения в постановление акимата Казыгуртского района от 21 ноября 2018 года № 155 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 30 июня 2022 года № 189
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казыгуртского района от 21 ноября 2018 года № 155 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4810, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 декабря 2018 года) следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Калымбетова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Абдуллаев