2022-2024 жылдарға арналған Карауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/2-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/2-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 30.12.2022 № 31/2-VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 224 503,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 725,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 172 778,0 мың теңге;
2) шығындар – 227 445,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 942,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 942,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 942,0 мың теңге.

О бюджете Карауылского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 6 января 2022 года № 18/2-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/2-VII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30.12.2022 № 31/2-VII (вводится в действие с 01.01.2023).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 224 503,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51 725,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 172 778,0 тысяч тенге;
2) затраты – 227 445,0 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 942,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 942,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 942,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 30/10-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Карауыл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі - 135 466,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 23.12.2022 № 30/10-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджет Карауылского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме - 135 466,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата