Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/10-VII "2022-2024 жылдарға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 25/10-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/10-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2-1, 3 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38816,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3308,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35507,3 мың теңге;
2) шығындар – 39278,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -462,8 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 462,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 462,8 мың теңге.
2-1. 2022 жылға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 5511,8 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
3. 2022 жылға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 683,5 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2021 года № 12/10-VII "О бюджете Средигорного сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 25/10-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Средигорного сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12/10-VII следующие изменения:
пункты 1, 2-1, 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Средигорного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38816,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3308,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35507,3 тысяч тенге;
2) затраты – 39278,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -462,8 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 462,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 462,8 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете Средигорного сельского округа на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 5511,8 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Средигорного сельского округа на 2022 год объем трансфертов из республиканского бюджета в сумме 683,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.