Облыстық және аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттері арасындағы 2023-2025 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-2 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және 31.12.2025 дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жылдар бойынша бөлінген абсолютті көріністегі облыстық және аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттері арасындағы 2023-2025 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері белгіленсін:
1) 2023 жылға 9 910 886 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 889 376 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы – 896 232 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 699 755 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 1 084 973 мың теңге;
Казталов ауданы – 852 385 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 1 215 267 мың теңге;
Сырым ауданы – 1 274 169 мың теңге;
Тасқала ауданы – 954 150 мың теңге;
Теректі ауданы – 497 000 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы – 1 547 579 мың теңге.
2) 2024 жылға 11 541 942 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 1 169 019 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы – 999 626 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 804 583 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 1 233 355 мың теңге;
Казталов ауданы – 1 057 234 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 1 364 045 мың теңге;
Сырым ауданы – 1 422 502 мың теңге;
Тасқала ауданы – 1 135 258 мың теңге;
Теректі ауданы – 677 256 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы – 1 679 064 мың теңге.
3) 2025 жылға 13 300 431 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы – 1 459 872 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы – 1 124 342 мың теңге;
Жаңақала ауданы – 936 433 мың теңге;
Жәнібек ауданы – 1 366 824 мың теңге;
Казталов ауданы – 1 281 162 мың теңге;
Қаратөбе ауданы – 1 525 551 мың теңге;
Сырым ауданы – 1 585 170 мың теңге;
Тасқала ауданы – 1 299 983 мың теңге;
Теректі ауданы – 867 316 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы – 1 853 778 мың теңге.
2. Бөрлі, Бәйтерек аудандары және Орал қаласы бюджеттерінен облыстық бюджетке алынатын бюджеттік алымдар 2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджетке қарастырылмайды деп белгіленсін.

Об объемах трансфертов общего характера между областным и районными (города областного значения) бюджетами на 2023-2025 годы
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 16-2
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023 и действует до 31.12.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы трансфертов общего характера между областным и районными (города областного значения) бюджетами на 2023-2025 годы в абсолютном выражении с разбивкой по годам:
1) на 2023 год в сумме 9 910 886 тысяч тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 889 376 тысяч тенге;
Бокейординскому району – 896 232 тысячи тенге;
Жангалинскому району – 699 755 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 1 084 973 тысячи тенге;
Казталовскому району – 852 385 тысяч тенге;
Каратобинскому району – 1 215 267 тысяч тенге;
Сырымскому району – 1 274 169 тысяч тенге;
Таскалинскому району – 954 150 тысяч тенге;
Теректинскому району – 497 000 тысяч тенге;
Чингирлаускому району – 1 547 579 тысяч тенге.
2) на 2024 год в сумме 11 541 942 тысячи тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 1 169 019 тысяч тенге;
Бокейординскому району – 999 626 тысяч тенге;
Жангалинскому району – 804 583 тысячи тенге;
Жанибекскому району – 1 233 355 тысяч тенге;
Казталовскому району – 1 057 234 тысячи тенге;
Каратобинскому району – 1 364 045 тысяч тенге;
Сырымскому району – 1 422 502 тысячи тенге;
Таскалинскому району – 1 135 258 тысяч тенге;
Теректинскому району – 677 256 тысяч тенге;
Чингирлаускому району – 1 679 064 тысячи тенге.
3) на 2025 год в сумме 13 300 431 тысяча тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 1 459 872 тысячи тенге;
Бокейординскому району – 1 124 342 тысячи тенге;
Жангалинскому району – 936 433 тысячи тенге;
Жанибекскому району – 1 366 824 тысячи тенге;
Казталовскому району – 1 281 162 тысячи тенге;
Каратобинскому району – 1 525 551 тысяча тенге;
Сырымскому району – 1 585 170 тысяч тенге;
Таскалинскому району – 1 299 983 тысячи тенге;
Теректинскому району – 867 316 тысяч тенге;
Чингирлаускому району – 1 853 778 тысяч тенге.
2. Установить, что бюджетные изъятия из бюджетов Бурлинского района, района Бәйтерек и города Уральска в областной бюджет на 2023-2025 годы не предусматриваются.