Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 17-1 "Теректі ауданының ауылдық округтері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 22-4 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы №17-1 "Теректі ауданының ауылдық округтері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 2-қосымшасындағы 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді:
"3. Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 10-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 21-2 "Теректі ауданының ауылдық округтері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихат хатшысы А. Нургалиев

О внесении изменения в решение Теректинского районного маслихата от 14 декабря 2021 года № 17-1 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории сельских округов Теректинского района"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2022 года № 22-4
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 14 декабря 2021 года № 17-1 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории сельских округов Теректинского района" следующее изменение:
внесено изменение в пункт 3 приложения 2 указанного решения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев