5 жыл мерзімге жер учаскелеріне шектеулі пайдалану (қоғамдық сервитут) құқықты белгілеу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 шілдедегі № 12-147 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 69-бабының 4-тармағына сәйкес, Қосшы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосшы қаласындағы қоғамдық мәдени-спорт орталығы объектісіне сыртқы инженерлік желілерін (электрмен жабдықтау желілері) салу үшін мемлекеттік меншіктегі жерлерге "Қосшы қаласының құрлыс бөлімі" ММ-не жер схемасына сәйкес 5 жыл мерзімге жер учаскелеріне шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы берілсін.
2. "Қосшы қаласының құрлыс бөлімі" ММ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес барлық қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қосшы қаласы әкімінің орынбасары Ә. Ибраеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Г.Қасенов

Об установлении права ограниченного пользования (публичный сервитут) земельными участками сроком на 5 лет
Постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 19 июля 2023 года № 12-147
В соответствии с пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, акимат города Косшы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить право ограниченного пользования (публичный сервитут) земельными участками сроком на 5 лет согласно прилагаемой схеме, в интересах ГУ "Отдел строительства города Косшы" для строительства наружных инженерных сетей (сети электроснабжения) к объекту общественного культурно-спортивного центра в городе Косшы, на земли находящиеся в государственной собственности.
2. ГУ "Отдел строительства города Косшы" принять все необходимые меры согласно законодательству Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Косшы Ибраеву А.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Г.Касенов