2024-2026 жылдарға арналған Карамышевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/11 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Карамышевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44574,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3150,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41424,0 мың теңге;
2) шығындар – 45168,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -594,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 594,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 8С-17/8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Карамышевского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С-14/11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить бюджет Карамышевского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44574,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3150,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41424,0 тысячи тенге;
2) затраты – 45168,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -594,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 594,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2024 № 8С-17/8 (вводится в действие с 01.01.2024).

2. 2024 жылға арналған Карамышевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 33934,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Карамышевка ауылдық округі бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 7490,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
облыстық бюджеттен 7490,0 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
7490,0 мың теңге жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге.

2. Учесть в бюджете Карамышевского сельского округа на 2024 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 33934,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в составе расходов бюджета Карамышевского сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 7490,0 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета в сумме 7490,0 тысяч тенге, в том числе:
7490,0 тысяч тенге на государственные услуги общего характера.