Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 8С6-2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспары бекітілсін.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы "31" тамыздағы
№ 8С6-2 шешімімен
бекітілді
Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар
1. Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Егіндікөл ауданының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) (Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 1 қосымша).
2. Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары (Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 2 қосымша).
3. Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы (Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 3 қосымша).
4. Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы (Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 4 қосымша).
5. Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы (Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 5 қосымша).
6. Ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы (Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 6 қосымша).

Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31 августа 2023 года № 8С6-2
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О пастбищах", Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К.Шинтемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского района
Утвержден
решением Егиндыкольского
районного маслихата
от "31" августа 2023 года
№ 8С6-2
План по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы
1. Схема (карта) расположения пастбищ на территории Егиндыкольского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов (приложение 1 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы).
2. Приемлемые схемы пастбищеоборотов (приложение 2 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы).
3. Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры (приложение 3 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы).
4. Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленная согласно норме потребления воды (приложение 4 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы).
5. Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища (приложение 5 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы).
6. Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе (приложение 6 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 годы).

7. Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі (Егіндікөл ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 7 қосымша).
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024
жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі
жоспарына 1-қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Егіндікөл ауданының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Құқық белгілейтін құжаттар
негізінде жер санаттары, жер
2 қосымшаучаскелерінің меншік
иелері және жер
пайдаланушылар
бөлінісінде Егіндікөл
ауданының бірлік
аумағында жайылымдардың
орналасу схемасына (картасына)
қосымша
Жер пайдаланушылардың тізімі
1 Кесте
Фамилия, Имя, Отчество, землепользователей
Абай ауылы
Жилкайдаров Тлеуберген Куандыкович "Байтерек" ш/қ
Тайбеков Талгат Кайратович "Аят" ш/қ
Шевченко Владимир Петрович "Мир" ш/қ
Шукуев Кабдол Садуакасович "Айнур" ш/қ
Экажев Руслан Магометович "Экажев Р.М." ш/қ
Экажев Ибрагим Магометович "Экажев И.М." ш/қ
Мажкенов Жумажан "Мажкенов Ж." ш/қ
Райымбеков Жанат Темиргалиевич "Райымбеков Ж. Т." ш/қ
"Агровосход" ЖШС Ульянова Наталья Валентиновна
" Альфараби-Жер"ЖШС Байгабулов Габит Зейнуллаевич
"Армавирский"ЖШС Бисимбаев Нурлан Минжасарович
"Жалманкулак-М" ЖШС Экажев Руслан Магометович
"Колорит Агро" ЖШС Дрягина Валентина Витальевна
Мирас-2023 ЖШС Бозжигитов
Алакөл ауыл округі
Войчук Олег Васильевич "Орион" ш/қ
Войчук Николай Васильевич "Радион" ш/қ
Джусупов Сагадат Ергалиевич "Коркем" ш/қ
Улейко Николай Александрович "Астык" ш/қ
Карбаев Серик Толегенович "Аманат" ш/қ
Нурмагамбетова Асель Акимжановна "Адилет" ш/қ
Ахметова Умытык Аубаевна "Үміт" ш/қ
Байдильдина Бибисара Сыздыковна "Сара" ш/қ
"АСКОП" ЖШС Степаненко Николай Александрович
"Сарымсакты" ЖШС Глашев Ербол Оралбаевич
"Ирбис" ЖШС Петров Александр Леонидович
"Көркем -Агро" ЖШС Өмірзақ Жәлел Қабиденұлы
"СХП Астык-Агро" ЖШС Улейко Максим Николаевич
"Азат и К" ЖШС Туяков Азамат Амангельдинович
"Женис-2021" ЖШС Калиакбаров Женис Толеубаевич
"ГАЛА-2009" ЖШС Новиков Евгений Александрович
Буревестник ауылы
Абилов Бауржан Ахметович "Абилов" ш/қ
Амирханова Бахит Бейсембаевна "Зангар" ш/қ
Газизханов Адам Зейндинович "Атлам" ш/қ
Джусупов Шарип Тулегенович "Анар" ш/қ
Достенов Ермек Кабдуллмуталифович "Ислам" ш/қ
Калиев Габдурахман Салимович "Калиева" ш/қ
Куанышев Саржан Сайрамович "Сайрам" ш/қ
Манжанова Сауле Куанышевна "Ильяс" ш/қ
Середа Владимир Николаевич "Кристина-2 " ш/қ
Середа Сергей Васильевич "Катерина" ш/қ
"АСКОП" ЖШС Степаненко Николай Александрович
"ГАЛА-2009" ЖШС Новиков Евгений Александрович
"Еңбек Алтын Жер" ЖШС Середа Сергей Василевич
" Рост Агро LTD " ЖШС Ахмедова Лариса Валерьевна
"Altay Agro 2019" ЖШС Алпыспаева Раушан Капасовна
Сарымсакты ЖШС Глашев Ербол Оралбаевич
Бауман ауылы
Беспалый Виктор Никитович "Витэк" ш/қ
Бобик Евгения Степановна "Жарык" ш/қ
Сулейменова Гайша Идрисовна "Болашак" ш/қ
Рахимгулов Болат Мухамедьянов "Мухамедья" ш/қ
"Агростиль-Г" ЖШС Гузев Владимир Александрович
"Бауманское 2030" ЖШС Исмайлов Нариман Бахтиярұлы
"Бауманское-07" ЖШС Бекишев Жанат Есенкельдинович
"Коржинколь-А" ЖШС Ошакбаев Абилкаир Тлеугабылович
Жалманкулақ ауылдық округі
Абдрахманов Кабыл Кабылдинович "Абдрахманова" ш/қ
Исмаилова Гульфат Амангельдиновна "Алиякбар" ш/қ
Алиякбаров Нургали Жаксылыкович "Жаксылык" ш/қ
Ахметов Кабиден Серикбайулы "Сары-Арка" ш/қ
Ахметова Асель Кипшакбаевна "Ер-Нұр" ш/қ
Ахмедов Рустам Угиевич "Рустам" ш/қ
Аубакиров Жанат Тлеухорович "Дихан" ш/қ
Балтусупов Косман Пшенбаевич "Гульбарам" ш/қ
Базылбекова Кульназия "Мукаш" ш/қ
Бозжигитов Мухамедали Сатуллинович "Мирас" ш/қ
Бозжигитова Куралай Аусаковна "Баракат" ш/қ
Калмаганбетова Марал Толеубаевна "Мурат" ш/қ
Искаков Айтуган Айтуган "Болат" ш/қ
Калыков Аблай Айтбаевич "Абдилхалык" ш/қ
Карабеков Аманбай Серикбаевич "Хадиша" ш/қ
Контарбаев Сексенбай Жагипарович "Рауан" ш/қ
Квасов Виталий Анатольевич "Квасов" ш/қ
Мукашев Серик Кузжанович "Заманбек" ш/қ
Сарсенов Газиз Айтбайулы "Толганай" ш/қ
Эйхвальд Николай Юрьевич "Эйхвальд" ш/қ
Беляков Анатолий Викторович "Белякова" ш/қ
Бисимбаев Нурсултан Нурланович "Бисимбаев Н.Н." ш/қ
Абыкееев Самат Алпысбаевич "Ағайындылар" ш/қ
Ахметова Аймкуль Шахатовна "Шармен" ш/қ
Шарменов Еркебулан Асыгатович "Айзат" ш/қ
"Армавирский" ЖШС Бисимбаев Нурлан Минжасарович
"Жалманкулак-М" ЖШС Экажев Руслан Магометович
"Жулдыз КП" ЖШС Балтусупов Косман Пшенбаевич
"Урожайное 2015" ЖШС Бондаренко Владимир Александрович
" Рост Агро LTD " ЖШС Ахмедова Лариса Валерьевна
" Йосик"" ЖШС Айтасов Б
"Дархан Жер Шаруа" ЖШС Бисимбаев Нурлан Минжасарович
"Нұрлы Жер Шаруа" ЖШС Бисимбаев Нурсултан Нурланович
BAILY-Agro ЖШС
Целина-50 Лтд-Ат ЖШС
Жұлдыз Диқан ЖШС
Қоржынкөл-Агро ЖШС
Мухатаев ЖШС
Tinali-22 ЖШС
Сункар ЖШС
Алмас ЖШС
Егіндікөл
Абдраев Ербол Кузембаевич "Алакуль" ш/қ
Недбайло Владимир Антонович "Хабар" ш/қ
Базылбеков Абай Базарбаевич "Абиль-Мансур" ш/қ
Жунусов Даурен Советович "Даулет" ш/қ
Идрисов Берик Клышбаевич "Ырзык" ш/қ
Кавинский Сергей Николаевич "Кавинский" ш/қ
Клишин Юрий Александрович "Умет" ш/қ
Мукатаев Толеби Саттарович "Мукатаев" ш/қ
Социалов Кенес Социалович "Алмаз" ш/қ
Хисматулин Виктор Мингоянович "Багдар" ш/қ
Шарафутдинов Владислав Игорьевич "Алтын-Егин-2" ш/қ
Шарафутдинов Игорь Шамильевич "Алтын-Егин" ш/қ
" Альфараби-Жер" ЖШС Байгабулов Габит Зейнуллаевич
"СХП Шарафутдинов и К" ЖШС Шарафутдинов Игорь Шамильевич
"Нұрлы Жер Шаруа" ЖШС Бисимбаев Нурсултан Нурланович
"Altay Agro 2019" ЖШС Алпыспаева Раушан Капасовна
Қоржынкөл ауылы
Гузев Владимир Александрович "Жер" ш/қ
Куйшубаев Унбет Абжанулы "Жер-1" ш/қ
Ошакбаев Каир Тлеугабылович "Азат" ш/қ
Шекенова Айнагуль Курманбековна "Ержан" ш/қ
Ахмедов Рустам Угиевич "Рустам" ш/қ
Муллаянов Ильсур Робертович "Ильсур" ш/қ
Шекенов Нуржан Жанатович "ANKAZ" ш/қ
"Агростиль-Г" ЖШС Гузев Владимир Александрович
"Коржинколь-А" ЖШС Ошакбаев Абилкаир Тлеугабылович
"СХП Жер-Ана" ЖШС Ахмедов Рустам Угиевич
Спиридоновка ауылы
Мырзак Наталья Ивановна "Мырзак" ш/қ
Туяков Акылбай Амантаевич "Калкаман-2" ш/қ
Минливалиев Марат Габдулсаматович "Минливалиев" ш/қ
Шайымов Аманбай Абилхамитович "Шайымов" ш/қ
Беседнов Олег Анатольевич "Беседнов" ш/қ
Артемьев Владимир Александрович "Артемьев" ш/қ
Шадура Михаил Михайлович "Шадура" ш/қ
Митеску Людмила Леонидовна "Митеску" ш/қ
Можейко Василий Васильевич "Раковец Е.А." ш/қ
Эйхвальд Николай Юрьевич "Эйхвальд" ш/қ
Андрущак Татьяна Ивановна "Андрущак" ш/қ
Ахмедов Рустам Угиевич "Рустам" ш/қ
Беляков Анатолий Викторович "Белякова" ш/қ
Джармуханов Мухтар Садыкович"Джармуханова" ш/қ
Квасов Виталий Анатольевич "Квасов" ш/қ
Курманов Сейткали Молдагалиулы "Курманова" ш/қ
Ласточкина Екатерина Игоревна "Ласточкина" ш/қ
Лаврушин Анатолий Никитович "Лавр" ш/қ
Хаматханов Илдус Рафитович "Хаматханов" ш/қ
Андрущак Григорий Иванович "Алина" ш/қ
Лазарев Александр Галимханович "Лазарев А. Г." ш/қ
Луцкий Вячеслав Анатольевич "Луцкий В. А." ш/қ
Пеночкин Николай Иванович к/х "Пеночкин"
Перов Евгений Евгеньевич "Перов" ш/қ
Сабиров Руслан Абузарович "Сабиров Р. А." ш/қ
Торгачев Александр Николаевич "Торгачев" ш/қ
Чукреева Ирина Вячеславовна "Чукреева" ш/қ
Рсаев Бейбут Шайкенович "Рсаев" ш/қ
Веселова Наталья Витальевна "Беркут" ш/қ
Кукотина Александра Григорьевна " Валентина" ш/қ
Липилкин Михаил Михайлович "Липилкин" ш/қ
Троценко Игорь Владимирович "Шанс" ш/қ
Гремячих Галина Николаевна "Гремячих" ш/қ
Хаматханов Ильгиз Рафитович "Дамир" ш/қ
Иванов Николай Васильевич "Иванов Н. В." ш/қ
Князева Светлана Алексеевна "Светлана" ш/қ
Ажарбеков Серик Танкыбаевич "Ажарбеков" ш/қ
Беккожина Оксана Серикбаевна "Беккожина" ш/қ
Федоров Владимир Николаевич "Федоров" ш/қ
Шашелова Елена Ивановна "Заря" ш/қ
Падалко Нина Ивановна "Артем" ш/қ
Федорова Марьяна Ефимовна "Софья" ш/қ
Машталер Сергей Павлович "МСП 2019" ш/қ
"Агровосход" ЖШС Ульянова Наталья Валентиновна
" Альфараби-Жер" ЖШС Байгабулов Габит Зейнуллаевич
"Армавирский" ЖШС Бисимбаев Нурлан Минжасарович
"АСКОП" ЖШС Степаненко Николай Александрович
"Алмас1" ЖШС Шекенова Рауза Каскабаевна
"Нурислам 2011" ЖШС Асанханов Зияудин Нуридинович
"Нұрлы Жер Шаруа" ЖШС Бисимбаев Нурсултан Нурланович
"Арсений-Жер" ЖШС Шадура Николай Михайлович
"Урожайное - 2020"ЖШС Машталер Сергей Павлович
"Alltyn Astyk" ЖШС Бисимбаев Бахыт Нуржанович
"Муллаянов" ЖШС Муллаянов Артур Робертович
"НаН-Агро 2021" ЖШС Туякова Евгения Александровна
"DVV AGRO" ЖШС Джаландришвили Вахтанг Валикович
"ГАЛА-2009" ЖШС Новиков Евгений Александрович
Узынкөл ауыл округі
Акылбекова Орынтай Муханбаевна "Шаукенов" ш/қ
Сатбаева Ермек Нуркиевна "Умит" ш/қ
Акылбеков Талгат Муканбаевич "Жас-талап" ш/қ
Балгожин Жайлымыс Балтабаевич "Бектилеу" ш/қ
Жамкеев Серик Жолдыбаевич "Берик" ш/қ
Жандаулов Ерболат Жандаулович "Толебай" ш/қ
Жандаулов Жумагали Боранбаевич "Ак-жол" ш/қ
Ильясов Кайролла Жаксылыкович "Жаксылык" ш/қ
Исин Марат Картаевич "Асем" ш/қ
Ищанов Смагул Далабаевич "Далабай" ш/қ
Пуков Николай Владимиров "Пуков" ш/қ
Шмитбергер Иван Петрович "Рассвет" ш/қ
Сакупов Орымбек Умирбекович "Сакупов" ш/қ
Боранбаев Мурат Дулатович "Боранбаев М.Д." ш/қ
Жакупбеков Нурман Оралтаевич "Жакупбеков Н.О." ш/қ
Касымов Галы Алпысбаевич "Береке-1" ш/қ
" Ушаково-Агро" ЖШС Искаков Бахтияр Искакович
"AgroNik" ЖШС Бусс Наталья Николаевна
Оспан-Агро ЖШС Сакупов Адылхан Умирбекович
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024
жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
2-қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
2-кесте
Жылдар
1 қаша
2 қаша
3 қаша
4 қаша

7. Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных (приложение 7 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Егиндыкольскому району на 2023-2024 гг.
Приложение 1 к
Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Егиндыкольского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение к схеме (карте)
расположения
пастбищ на территории
Егиндыкольского
района в разрезе категорий
земель,
собственников земельных
участков
и землепользователей на
основании
правоустанавливающих
документов
Список пастбищепользователей
Таблица 1
Фамилия, Имя, Отчество, землепользователей
село Абай
Жилкайдаров Тлеуберле Куандыкович к/х "Байтерек"
Тайбеков Талгат Кайратович к/х "Аят"
Шевченко Владимир Петрович к/х "Мир"
Шукуев Кабдол Садуакасович к/х "Айнур"
Экажев Руслан Магометович к/х "Экажев Р.М."
Экажев Ибрагим Магометович к/х "Экажев И.М."
Мажкенов Жумажан к/х "Мажкенов Ж."
Райымбеков Жанат Темиргалиевич к/х "Райымбеков Ж. Т."
ТОО "Агровосход" Ульянова Наталья Валентиновна
ТОО " Альфараби-Жер" Байгабулов Габит Зейнуллаевич
ТОО "Армавирский" Бисимбаев Нурлан Минжасарович
ТОО "Жалманкулак-М" Экажев Руслан Магометович
ТОО "Колорит Агро" Дрягина Валентина Витальевна
ТОО Мирас-2023
Алакольский сельский округ
Войчук Олег Васильевич к/х "Орион"
Войчук Николай Васильевич к/х "Радион"
Джусупов Сагадат Ергалиевич к/х "Коркем"
Улейко Николай Александрович к/х "Астык"
Карбаев Серик Толегенович к/х "Аманат"
Нурмагамбетова Асель Акимжановна к/х "Адилет"
Ахметова Умытык Аубаевна к/х "Үміт"
Байдильдина Бибисара Сыздыковна к/х "Сара"
ТОО "АСКОП" Степаненко Николай Александрович
ТОО "Сарымсакты" Глашев Ербол Оралбаевич
ТОО "Ирбис" Петров Александр Леонидович
ТОО "Көркем -Агро" Өмірзақ Жәлел Қабиденұлы
ТОО "СХП Астык-Агро" Улейко Максим Николаевич
ТОО "Азат и К" Туяков Азамат Амангельдинович
ТОО "Женис-2021" Калиакбаров Женис Толеубаевич
ТОО "ГАЛА-2009" Новиков Евгений Александрович
село Буревестник
Абилов Бауржан Ахметович к/х "Абилов"
Амирханова Бахит Бейсембаевна к/х "Зангар"
Газизханов Адам Зейндинович к/х "Атлам"
Джусупов Шарип Тулегенович к/х "Анар"
Достенов Ермек Кабдуллмуталифович к/х "Ислам"
Калиев Габдурахман Салимович к/х "Калиева"
Куанышев Саржан Сайрамович к/х "Сайрам"
Манжанова Сауле Куанышевна к/х "Ильяс"
Середа Владимир Николаевич к/х "Кристина-2 "
Середа Сергей Васильевич к/х "Катерина"
ТОО "АСКОП" Степаненко Николай Александрович
ТОО "ГАЛА-2009" Новиков Евгений Александрович
ТОО "Еңбек Алтын Жер" Середа Сергей Василевич
ТОО " Рост Агро LTD " Ахмедова Лариса Валерьевна
ТОО "Altay Agro 2019" Алпыспаева Раушан Капасовна
ТОО Сарымсакты
село Бауманское
Беспалый Виктор Никитович к/х "Витэк"
Бобик Евгения Степановна к/х "Жарык"
Сулейменова Гайша Идрисовна к/х "Болашак"
Рахимгулов Болат Мухамедьянов к/х "Мухамедья"
ТОО "Агростиль-Г" Гузев Владимир Александрович
ТОО "Бауманское 2030" Исмаилов Нариман Бахтиярович
ТОО "Бауманское-07" Бекишев Жанат Есенкельдиевич
ТОО "Коржинколь-А" Ошакбаев Абилкаир Тлеугабылович
Жалманкулакий сельский округ
Абдрахманов Кабыл Кабылдинович к/х "Абдрахманова"
Исмаилова Гульфат Амангельдиновна к/х "Алиякбар"
Алиякбаров Нургали Жаксылыкович к/х "Жаксылык"
Ахметов Кабиден Серикбайулы к/х"Сары-Арка"
Ахметова Асель Кипшакбаевна к/х "Ер-Нұр"
Ахмедов Рустам Угиевич к/х "Рустам"
Аубакиров Жанат Тлеухорович к/х "Дихан"
Балтусупов Косман Пшенбаевич к/х "Гульбарам"
Базылбекова Кульназия/х "Мукаш"
Бозжигитов Мухамедали Сатуллинович к/х "Мирас"
Бозжигитова Куралай Аусаковна к/х "Баракат"
Калмаганбетова Марал Толеубаевна к/х "Мурат"
Искаков Айтуган Айтуган к/х "Болат"
Калыков Аблай Айтбаевич к/х "Абдилхалык"
Карабеков Аманбай Серикбаевич к/х "Хадиша"
Контарбаев Сексенбай Жагипарович к/х "Рауан"
Квасов Виталий Анатольевич к/х "Квасов"
Мукашев Серик Кузжанович к/х "Заманбек"
Сарсенов Газиз Айтбайулы к/х "Толганай"
Эйхвальд Николай Юрьевич к/х "Эйхвальд"
Беляков Анатолий Викторович к/х "Белякова"
Бисимбаев Нурсултан Нурланович к/х "Бисимбаев Н.Н."
Абыкееев Самат Алпысбаевич к/х "Ағайындылар"
Ахметова Аймкуль Шахатовна к/х "Шармен"
Шарменов Еркебулан Асыгатович к/х "Айзат"
ТОО "Армавирский" Бисимбаев Нурлан Минжасарович
ТОО "Жалманкулак-М" Экажев Руслан Магометович
ТОО "Жулдыз КП" Балтусупов Косман Пшенбаевич
ТОО "Урожайное 2015" Бондаренко Владимир Александрович
ТОО " Рост Агро LTD " Ахмедова Лариса Валерьевна
ТОО " Йосик"" Айтасов Б
ТОО "Дархан Жер Шаруа" Бисимбаев Нурлан Минжасарович
ТОО "Нұрлы Жер Шаруа" Бисимбаев Нурсултан Нурланович
ТОО BAILY-Agro
ТОО Целина-50 Лтд-Ат
ТОО Жұлдыз Диқан
ТОО Қоржынкөл-Агро
ТОО Мухатаев
ТОО Tinali-22
ТОО Сункар
ТОО Алмас
село Егиндыколь
Абдраев Ербол Кузембаевич к/х "Алакуль"
Недбайло Владимир Антонович к/х "Хабар"
Базылбеков Абай Базарбаевич к/х "Абиль-Мансур"
Жунусов Даурен Советович к/х "Даулет"
Идрисов Берик Клышбаевич к/х "Ырзык"
Кавинский Сергей Николаевич к/х "Кавинский"
Клишин Юрий Александрович к/х "Умет"
Мукатаев Толеби Саттарович к/х "Мукатаев"
Социалов Кенес Социалович к/х "Алмаз"
Хисматулин Виктор Мингоянович к/х "Багдар"
Шарафутдинов Владислав Игорьевич к/х "Алтын-Егин-2"
Шарафутдинов Игорь Шамильевич к/х "Алтын-Егин"
ТОО " Альфараби-Жер" Байгабулов Габит Зейнуллаевич
ТОО "СХП Шарафутдинов и К" Шарафутдинов Игорь Шамильевич
ТОО "Нұрлы Жер Шаруа" Бисимбаев Нурсултан Нурланович
ТОО "Altay Agro 2019" Алпыспаев Ж.Т.
село Коржинколь
Гузев Владимир Александрович к/х "Жер"
Куйшубаев Унбет Абжанулы к/х "Жер-1"
Ошакбаев Каир Тлеугабылович к/х "Азат"
Шекенова Айнагуль Курманбековна к/х "Ержан"
Ахмедов Рустам Угиевич к/х "Рустам"
Муллаянов Ильсур Робертович к/х "Ильсур"
Шекенов Нуржан Жанатович к/х "ANKAZ"
ТОО "Агростиль-Г" Гузев Владимир Александрович
ТОО "Коржинколь-А" Ошакбаев Абилкаир Тлеугабылович
ТОО "СХП Жер-Ана" Ахмедов Рустам Угиевич
село Спиридоновка
Мырзак Наталья Ивановна к/х "Мырзак"
Туяков Акылбай Амантаевич к/х "Калкаман-2"
Минливалиев Марат Габдулсаматович к/х "Минливалиев"
Шайымов Аманбай Абилхамитович к/х "Шайымов"
Беседнов Олег Анатольевич к/х "Беседнов"
Артемьев Владимир Александрович к/х "Артемьев"
Шадура Михаил Михайлович к/х "Шадура"
Митеску Людмила Леонидовна к/х "Митеску"
Можейко Василий Васильевич к/х "Раковец Е.А."
Эйхвальд Николай Юрьевич к/х "Эйхвальд"
Андрущак Татьяна Ивановна к/х "Андрущак"
Ахмедов Рустам Угиевич к/х "Рустам"
Беляков Анатолий Викторович к/х "Белякова"
Джармуханов Мухтар Садыкович к/х "Джармуханова"
Квасов Виталий Анатольевич к/х "Квасов"
Курманов Сейткали Молдагалиулы к/х "Курманова"
Ласточкина Екатерина Игоревна к/х "Ласточкина"
Лаврушин Анатолий Никитович к/х "Лавр"
Хаматханов Илдус Рафитович к/х "Хаматханов"
Андрущак Григорий Иванович к/х "Алина"
Лазарев Александр Галимханович к/х "Лазарев А. Г."
Луцкий Вячеслав Анатольевич к/х "Луцкий В. А."
Пеночкин Николай Иванович к/х "Пеночкин
Перов Евгений Евгеньевич к/х "Перов"
Сабиров Руслан Абузарович к/х "Сабиров Р. А."
Торгачев Александр Николаевич к/х "Торгачев"
Чукреева Ирина Вячеславовна к/х "Чукреева"
Рсаев Бейбут Шайкенович к/х "Рсаев"
Веселова Наталья Витальевна к/х "Беркут"
Кукотина Александра Григорьевна к/х " Валентина"
Липилкин Михаил Михайлович к/х "Липилкин"
Троценко Игорь Владимирович к/х "Шанс"
Гремячих Галина Николаевна к/х "Гремячих"
Хаматханов Ильгиз Рафитович к/х "Дамир"
Иванов Николай Васильевич к/х "Иванов Н. В."
Князева Светлана Алексеевна к/х "Светлана"
Ажарбеков Серик Танкыбаевич к/х "Ажарбеков"
Беккожина Оксана Серикбаевна к/х "Беккожина"
Федоров Владимир Николаевич к/х "Федоров"
Шашелова Елена Ивановна к/х "Заря"
Падалко Нина Ивановна к/х "Артем"
Федорова Марьяна Ефимовна к/х "Софья"
Машталер Сергей Павлович к/х "МСП 2019"
ТОО "Агровосход" Ульянова Наталья Валентиновна
ТОО " Альфараби-Жер" Байгабулов Габит Зейнуллаевич
ТОО "Армавирский" Бисимбаев Нурлан Минжасарович
ТОО "АСКОП" Степаненко Николай Александрович
ТОО "Алмас1" Шекенова Рауза Каскабаевна
ТОО "Нурислам 2011" Асанханов Зияудин Нуридинович
ТОО "Нұрлы Жер Шаруа" Бисимбаев Нурсултан Нурланович
ТОО "Арсений-Жер" Шадура Николай Михайлович
ТОО "Урожайное - 2020" Машталер Сергей Павлович
ТОО "Alltyn Astyk" Бисимбаев Бахыт Нуржанович
ТОО "Муллаянов" Муллаянов Артур Робертович
ТОО "НаН-Агро 2021" Туякова Евгения Александровна
ТОО "DVV AGRO" Джаландришвили Вахтанг Валикович
ТОО "ГАЛА-2009" Новиков Евгений Александрович
Узынкольский сельский округ
Акылбекова Орынтай Муханбаевна к/х "Шаукенов"
Сатбаева Ермек Нуркиевна к/х "Умит"
Акылбеков Талгат Муканбаевич к/х "Жас-талап"
Балгожин Жайлымыс Балтабаевич к/х "Бектилеу"
Жамкеев Серик Жолдыбаевич к/х "Берик"
Жандаулов Ерболат Жандаулович к/х "Толебай"
Жандаулов Жумагали Боранбаевич к/х "Ак-жол"
Ильясов Кайролла Жаксылыкович к/х "Жаксылык"
Исин Марат Картаевич к/х "Асем"
Ищанов Смагул Далабаевич к/х "Далабай"
Пуков Николай Владимиров к/х "Пуков"
Шмитбергер Иван Петрович к/х "Рассвет"
Сакупов Орымбек Умирбекович к/х "Сакупов"
Боранбаев Мурат Дулатович к/х "Боранбаев М.Д."
Жакупбеков Нурман Оралтаевич к/х "Жакупбеков Н.О."
Касымов Галы Алпысбаевич к/х "Береке-1"
ТОО " Ушаково-Агро" Искаков Бахтияр Искакович
ТОО "AgroNik" Бусс Наталья Николаевна
ТОО Оспан-Агро Сакупов Адылхан Умирбекович
Приложение 2
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Таблица 2
Годы
Загон 1
Загон 2
Загон 3
Загон 4

2023
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
2024
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
күзгі мезгіл 3
Ескертпе: 1, 2, 3, 4–жылына қашаны пайдалану кезегі.
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
3-қосымша
Сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген карта
Егіндікөл ауданының Абай ауылындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлердегі жайылым алаңы 2797 гектарды, Алакөл ауылдық округі 4846 гектарды, Бауман селосы 36931 гектарды, Буревестник селосы 7194 гектарды, Егіндікөл селосы 5378 гектарды, Жалманқұлақ селолық округі - 55 521 гектарды, Қоржынкөл селосы 7 653 гектарды құрайды Спиридоновка ауылы 8370 гектар, Ұзынкөл ауылдық округі 6495 гектар.
Егіндікөл ауданының Абай ауылындағы елді мекендердің жерлерінде 2297 гектар, Алакөл ауылдық округі 1818 гектар, Бауман ауылы 2567 гектар, Буревестник ауылы 1909 гектар, Егіндікөл ауылы 2647 гектар, Жалманқұлақ ауылдық округі 5973 гектар, Қоржынкөл ауылы 2685 гектар, ауыл Спиридоновка-1325 гектар, Ұзынкөл ауылдық округі-3083 гектар.
Егіндікөл ауданының Абай ауылындағы ауыл қорының жерінде 1947 гектар, Алакөл ауылдық округі 2639 гектар, Бауман ауылы 4338 гектар, Буревестник ауылы 2456 гектар, Егіндікөл ауылы 1604 гектар, Жалманқұлақ ауылдық округі - 7177 гектар, Қоржынкөл ауылы 2920 гектар, ауыл Спиридоновка 3926 гектар, Ұзынкөл ауылдық округі 5908 гектар.
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Ауыл шаруашылық жануарына су тұтынудың орташа тәуліктік нормасы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 173 бұйрығымен бекітілген Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларының 9-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15090 болып тіркелген) анықталады.
Аудан аумағында суаратын немесе суландыратын каналдары жоқ.
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
5-қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
6-қосымша
Егіндікөл ауданы Абай ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына

2023
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
осенний сезон 3
отдыхающий загон
2024
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
осенний сезон 3
Примечание: 1, 2, 3, 4 - очередность использования загонов в году.
Приложение 3
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Площадь пастбищ в селе Абай Егиндыкольского района на землях сельскохозяйственного назначения составляет 2797 гектаров, Алакольский сельский округ 4846 гектаров, села Бауманское 36931 гектаров, села Буревестник 7194 гектара, села Егиндыколь 5378 гектар, Жалманкулакский сельский округ- 55 521 гектар, села Коржинколь 7 653 гектара, села Спиридоновка 8370 гектар, Узынкольского сельского округа 6495 гектар.
На землях населенных пунктов в селе Абай Егиндыкольского района составляет 2297 гектаров, Алакольский сельский округ 1818 гектаров, села Бауманское 2567 гектаров, села Буревестник 1909 гектара, села Егиндыколь 2647 гектар, Жалманкулакский сельский округ 5973 гектар, села Коржинколь 2685 гектара, села Спиридоновка 1325 гектар, Узынкольского сельского округа 3083 гектар.
На землях запаса села в селе Абай Егиндыкольского района составляет 1947 гектаров, Алакольский сельский округ 2639 гектаров, села Бауманское 4338 гектаров, села Буревестник 2456 гектара, села Егиндыколь 1604 гектар, Жалманкулакский сельский округ- 7177 гектар, села Коржинколь 2920 гектара, села Спиридоновка 3926 гектар, Узынкольского сельского округа 5908 гектар.
Приложение 4
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды
Среднесуточная норма потребления воды на одно сельскохозяйственное животное определяется в соответствии с пунктом 9 Правил рационального использования пастбищ, утвержденных приказом Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15090).
Оросительных или обводнительных каналов на территории района не имеется.
Приложение 5
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Абай Егиндыкольского района

6.1 қосымша
Егіндікөл ауданы Алакөл ауылдық округіның жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
6.2 қосымша
Егіндікөл ауданы Бауман ауылы жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
6.3 қосымша
Егіндікөл ауданы Буревестник ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
6.4 қосымша
Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округіның жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
6.5 қосымша
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
6.6 қосымша
Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға
арналған жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
6.7 қосымша
Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
6.8 қосымша
Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық округіның жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы бойынша
2023-2024 жылдарға арналған
жайылымдарды
басқару және пайдалану
жөніндегі жоспарына
7-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
3-кесте
Ауыл және ауылдық округтердің атауы
2023 жылдағы қашалар саны
1
2
3
4
1
Абай а.
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
2
Алакөл а.о.
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
3
Бауман а.
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
4
Буревестник а.
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
5
Егіндікөл а.
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
6
Жалманқұлақ а.о.
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
7
Қоржынкөл а.
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
8
Спиридоновка а.
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
9
Ұзынкөл а.о.
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
Кестенің жалғасы
2024 жылдағы қашалар саны
1
2
3
4
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
демалатын қаша
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл

Приложение 6.1
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Алакольского сельского округа Егиндыкольского района
Приложение 6.2
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Бауманское Егиндыкольского района
Приложение 6.3
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Буревестник Егиндыкольского района
Приложение 6.4
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Жалманкулак Егиндыкольского района
Приложение 6.5
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Егиндыколь Егиндыкольского района
Приложение 6.6
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Коржинколь Егиндыкольского района
Приложение 6.7
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Спиридоновка Егиндыкольского района
Приложение 6.8
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2023-2024 годы
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района
Приложение 7
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Егиндыкольскому району
на 2021-2022 годы
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Таблица 3
Наименование сел и сельских округов
Количество загонов в 2023 году
1
2
3
4
1
с. Абай
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
2
Алакольский с.о.
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
3
с. Бауманское
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
4
с. Буревестник
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
5
с. Егиндыколь
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
6
Жалманкулакский с.о.
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
7
с. Коржинколь
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
8
с. Спиридоновка
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
9
Узынкольский с.о.
отдыхающий загон
весенне-летний сезон
летний сезон
летне-осенний сезон
Продолжение таблицы
Количество загонов в 2024 году
1
2
3
4
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
весенне-летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
весенне-летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
весенне-летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон
весенне-летний сезон
летний сезон
отдыхающий загон
летне-осенний сезон
весенне-летний сезон
отдыхающий загон
летний сезон
летне-осенний сезон