Ақмола облысы Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округі Өзен ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 6 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округі Өзен ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Речная көшесі Айғыржал көшесіне;
Зеленая мен Комсомольская көшелері Сертай Бектұрғанов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ.Сәрсенбаев

О переименовании составных частей села Озен Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 21 июля 2023 года № 6
О переименовании составных частей села Озен Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Озен Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области:
улицу Речная на улицу Айғыржал;
улицы Зеленая и Комсомольская на улицу Сертай Бектұрғанов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К.Сарсенбаев