Ақмола облысы Зеренді ауданы Алексеевка кенттік округі Чаглинка станциясының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Алексеевка кенті әкімінің 2023 жылғы 12 қазандағы № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Зеренді ауданы Алексеевка кентінің Чаглинка станциясы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 18 сәуірдегі Ақмола облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Алексеевка кенттік округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Алексеевка кенттік округі Чаглинка станциясының келесі көшесі қайта аталсын:
Привольная көшесін Бәйтерек көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімі Қ.Алхатов

О переименовании улицы станции Чаглинка Алексеевского поселкового округа Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима поселка Алексеевка Зерендинского района Акмолинской области от 12 октября 2023 года № 8
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона РК от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей станции Чаглинка Алексеевского поселкового округа Зерендинского района и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким поселкого округа Алексеевка РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу станции Чаглинка Алексеевского поселкового округа Зерендинского района Акмолинской области:
Улицу Привольная на улицу Бәйтерек.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К.Алхатов