Алға қаласы "Подхоз" тұрғын үй алабының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 173 қаулысы және Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 45 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1 тармақшасына, Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылдың 17 мамырындағы № 1 қорытындысы және тиісті аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Алға ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Алға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алға қаласы "Подхоз" тұрғын үй алабының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
атауы жоқ көшеге – "Сарыарқа" көшесі;
атауы жоқ көшеге – "Теректі" көшесі;
атауы жоқ көшеге – "Алаш" көшесі;
атауы жоқ көшеге – "Құмжарған" көшесі;
атауы жоқ көшеге – "Сайрам" көшесі.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысын және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау Алға ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ержанов
Алға аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Тулеуов

О присвоении наименований безымянным улицам жилого массива "Подхоз" города Алга
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 14 июля 2023 года № 173 и решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 14 июля 2023 года № 45
В соответствии с подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключений областной ономастической комиссии Актюбинской области №1 от 17 мая 2023 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам жилого массива "Подхоз" города Алга:
Безымянный улице улица "Сарыарқа";
Безымянный улице улица "Теректі";
Безымянный улице улица "Алаш";
Безымянный улице улица "Құмжарған";
Безымянный улице улица "Сайрам";
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Алгинского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ержанов
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов