Жария сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 167 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына және 71-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "IG Kazakhstan LTD" жеке компаниясына қатты пайдалы қазбаларды барлау жүргізу үшін Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі аумағында орналасқан 8038,5 га жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 1 шілдесіне дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Ырғыз аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (М.Бердалин) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қызбергенов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 22 сентября 2023 года № 167
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 и пунктом 2 статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок 8038,5 га расположенный на территории Жайсанбайского сельского округа Иргизского района без изъятия у землепользователей, для проведения работ по разведке твердых полезных ископаемых частная компания "IG Kazakhstan LTD" сроком до 1 июля 2029 года.
2. Государственному учреждению "Отдел по земельным отношениям" (М. Бердалин) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кызбергенов