Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі Ырғыз ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 155 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37-баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ырғыз ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облыстық ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 20 шілдедегі қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі Ырғыз ауылындағы "Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 20 жыл" көшесі "Абай" көшесі, "Абай Құнанбаев" көшесі "Жармола" көшесі деп қайта аталсын.
2. "Ырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз ауылдық округінің әкімі А. Оразымбетова

О переименовании улиц селе Иргиз Иргизского сельского округа Иргизского района
Решение акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 20 декабря 2023 года № 155
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Иргиз и на основании заключения ономастической комиссии Актюбинской области от 20 июля 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 20 жыл" на улицу "Абай", улицу "Абай Кунанбаев" на улицу "Жармола" в селе Иргиз, Иргизского сельского округа Иргизского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского сельского округа" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Иргизского
сельского округа
А. Оразымбетова