Мәртөк ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларын күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 224 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Мәртөк ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Мәртөк ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылғаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ысқақов
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 224 қаулысына қосымша
Мәртөк ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің "2023 жылға арналған Мәртөк ауданында мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2022 жылғы 9 қарашадағы № 270 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 177097 болып тіркелген) қаулысы;
2. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің "Мәртөк ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 270 "2023 жылға арналған Мәртөк ауданында мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 31 мамырдағы № 107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 182767 болып тіркелген) қаулысы.

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Мартукского района
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 4 декабря 2023 года № 224
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "Оместном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мартукского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Мартукский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законадательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мартукского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района М. Искаков
Приложение к постановлению акимата Мартукского района от 4 декабря 2023 года № 224
Перечень некоторых постановлений акимата Мартукского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в Мартукском районе на 2023 год" от 9 ноября 2022 года № 270 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177097);
2. Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области "О внесении изменений в постановление акимата Мартукского района от 9 ноября 2022 года № 270 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в Мартукском районе на 2023 год" от 31 мая 2023 года № 107 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 182767).