2024-2026 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/5-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1. 2024-2026 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 323,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 872,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 56 451,8 мың теңге;
2) шығындар – 63 436,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 112,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 112,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 112,7 мың теңге.

О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 декабря 2023 года № 12/5-VIII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кундыздинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 323,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 872,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 451,8 тысяч тенге;
2) затраты – 63 436,5 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 112,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 112,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 112,7 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 12.04.2024 № 15/5-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 56 514,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 12.04.2024 № 15/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджет Кундыздинского сельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 56 514,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
маслихата Абайского района

2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/5-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2023-2025 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/5-VІІ шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 3/5-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/5-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 тамыздағы № 6/5-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/5-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № 9/5-VIІІ "2023-2025 жылдарға арналған Құндызды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/5-VІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

от 28 декабря 2023 года
№ 12/5-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/5-VII "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2023-2025 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 11 мая 2023 года № 3/5-VIІІ "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/5-VІІ "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2023-2025 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 22 августа 2023 года № 6/5-VІIІ "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/5-VІІ "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2023-2025 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 24 октября 2023 года № 9/5-VІIІ "О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 31/5-VІІ "О бюджете Кундыздинского сельского округа на 2023-2025 годы".