"Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-373/VII "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 2-43/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-222/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 9-222/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-373/VII "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –76 233,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 165,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 71 068,0 мың теңге;
2) шығындар – 76 252,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу- 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -19,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-373/VIІ "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 10 мая 2023 года № 2-43/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-222/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2023 № 9-222/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-373/VII "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответствено, на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 233,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 165,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 068,0 тысяч тенге;
2) затраты -76 252,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге,в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -19,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 19,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;