2024–2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 8 288 131 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 067 916 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 045 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –14 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 161 070 мың теңге;
2)шығындар – 8 288 131 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 112 390 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 179 062 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 672 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 390 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 179 062 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66 672 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданының бюджетіне 30 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
3. 2024-2026 жылдарға корпоративтік табыс салығы түсімдерінің бөлу нормативтері ауданының бюджетіне 70 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
4. 2024-2026 жылдарға өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша түсімдерінің бөлу нормативтері ауданының бюджетіне 30 пайыз мөлше-рінде белгіленсін.
5. 2024 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция мөлшері 2 436 514 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Мойынқұм ауылдық округіне – 62 815 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне – 41 013 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне – 39 694 мың теңге;
Шығанақ ауылдық округіне – 43 464 мың теңге;
Ұланбел ауылдық округіне – 23 618 мың теңге;
Қарабөгет ауылдық округіне - 39 240 мың теңге;
Қылышбай ауылдық округіне – 18 695 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне - 25 726 мың теңге;
Қызылотау ауылдық округіне – 23 725 мың теңге;

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2023 года № 14-3
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 288 131 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 067 916 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 045 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 161 070 тысяч тенге;
2) затраты – 8 288 131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 112 390 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 179 062 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 672 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -112 390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 390 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 179 062 тысяч тенге;
погашение займов – 66 672 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
2. Установить норматив распределения поступлений по индивидуальному подоходному и социальному налогам районному бюджету на 2024-2026 годы в размере 30 процентов.
3. Установить норматив распределения поступлений по корпоративному подоходному налогу районному бюджету на 2024 - 2026 годы в размере 70 процентов.
4. Установить норматив распределения поступлений по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры районному бюджету на на 2024-2026 годы в размере 30 процентов.
5. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2024 год в сумме 2 436 514 тысяч тенге, в том числе:
Мойынкумскому сельскому округу – 62 815 тысяч тенге;
Берликскому сельскому округу – 41 013 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу – 39 694 тысяч тенге;
Шыганакскому сельскому округу – 43 464 тысяч тенге;
Уланбельскому сельскому округу – 23 618 тысяч тенге;
Карабогетскому сельскому округу – 39 240 тысяч тенге;
Кылышбайскому сельскому округу – 18 695 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 25 726 тысяч тенге;
Кызылотаускому сельскому округу – 23 725 тысяч тенге;

Қызылтал ауылдық округіне - 25 381 мың теңге;
Биназар ауылдық округіне – 25 433 мың теңге;
Хантау ауылдық округіне - 28 328 мың теңге;
Мирный ауылы – 27 919 мың теңге;
Ақбақай ауылы - 24 373 мың теңге;
Ақсүйек ауылы – 23 702 мың теңге;
Мыңарал ауылдық округіне - 28 870 мың теңге.
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округ бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

Кызылталскому сельскому округу – 25 381 тысяч тенге;
Биназарскому сельскому округу – 25 433 тысяч тенге;
Хантаускому сельскому округу – 28 328 тысяч тенге;
село Мирный – 27 919 тысяч тенге;
село Акбакай – 24 373 тысяч тенге;
село Аксуек – 23 702 тысяч тенге;
Мынаралскому сельскому округу – 28 870 тысяч тенге.
6. В районном бюджете на 2024 год бюджетам сел, сельских округов предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района.

7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

7. В районном бюджете на 2024 год бюджетам сел, сельских округов предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района.
8. В районном бюджете на 2024 год бюджетам сел, сельских округов преду-смотреть целевые текущие трансферты за счет средств районного бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района.

9. 2024 жылғы аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 46 541 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
10. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в объеме 46 541 тысяч тенге.
10. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

5000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
590464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150821
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
150821
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
169327
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40612
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
88865
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2215
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
36435
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
270316
001
Жергілікті деңгейдехалық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93080
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2320
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9536
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
78165
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74600
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12615
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2722706
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8000
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
8000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
175439
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
175439
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1902064
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
127471

5000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
590464
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150821
005
Государственная адресная социальная помощь
150821
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
169327
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40612
006
Оказание жилищной помощи
1200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
88865
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2215
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
36435
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
270316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93080
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2320
021
Капитальные расходы государственного органа
9536
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
78165
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74600
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12615
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2722706
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8000
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
8000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
175439
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
175439
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1902064
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
127471

30506
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
400
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
56696
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
74094
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
74094
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28389
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28389
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
58320
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
58320
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
122044
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
122044
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29108
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3024
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1400
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
88512
12
Көлiк және коммуникация
1076079
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
951079
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
555555
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
325336
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
70188
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
125000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
125000
13
Басқалар
590797
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
46541
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
46541
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
303722
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
303722
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

30506
006
Капитальные расходы государственного органа
400
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
56696
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
74094
010
Развитие объектов сельского хозяйства
74094
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28389
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28389
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
58320
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58320
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
122044
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
122044
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
29108
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3024
015
Капитальные расходы государственного органа
1400
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
88512
12
Транспорт и коммуникации
1076079
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
951079
022
Развитие транспортной инфраструктуры
555555
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
325336
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
70188
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
125000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
125000
13
Прочие
590797
452
Отдел финансов района (города областного значения)
46541
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
46541
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
303722
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
303722
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

43148
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
400
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
820
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
160000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
37848
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37448
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
342201
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
197201
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
120000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
30088
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29788
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
02
Қорғаныс
23706
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2450
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2450
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21256
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
21256
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
35000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35000
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
35000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
679437
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180821
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
180821
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
283936
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45890
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

43148
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
400
018
Капитальные расходы государственного органа
820
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
160000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
37848
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
37448
004
Капитальные расходы государственного органа
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
342201
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
197201
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
120000
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
30088
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
29788
003
Капитальные расходы государственного органа
300
02
Оборона
23706
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2450
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2450
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21256
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
21256
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
35000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
35000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
679437
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180821
005
Государственная адресная социальная помощь
180821
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
283936
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45890
006
Оказание жилищной помощи
1200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

18951
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22340
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
114335
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
114335
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
32000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
32000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
38955
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26955
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
114919
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46843
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
67276
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
800
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117583
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
30890
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30490
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28373
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28373
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
58320
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
58320
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29092
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29092
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29092
12
Көлiк және коммуникация
800000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
620000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
620000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

18951
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22340
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
114335
006
Функционирование районных (городских) библиотек
114335
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
32000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
32000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
38955
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
26955
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
114919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
46843
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
67276
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
800
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117583
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
30890
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
30490
006
Капитальные расходы государственного органа
400
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28373
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28373
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
58320
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58320
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29092
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29092
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
29092
12
Транспорт и коммуникации
800000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
620000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
620000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)