Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Шығанақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 49 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 27 шілдедегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шығанақ ауылдық округінің Бурылбайтал ауылындағы атауы жоқ көшеге келесі атау берілсін:
Атауы жоқ көшеге Шерхан Мұртаза көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік оң күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Сабитов Т.Б.

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима Шыганакского сельского округа Мойынкумского района Жамбылской области от 22 ноября 2023 года № 49
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 27 июля 2023 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Бурылбайтал Шыганакского сельского округа следующие наименования:
Безымянной улице улица Шерхан Мұртаза.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сабитов Т.Б.