"Шу аудандық мәслихатының Регламентің бекіту туралы" Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 ақпандағы № 25-4 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 4-9 шешімі
Шу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шу аудандық маслихатының регламентін бекіту туралы" Шу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 ақпандағы № 25-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Шу аудандық мәслихатының регламентінде:
бүкіл мәтін бойынша "мәслихат хатшысы", "мәслихат хатшысының", "мәслихат хатшысы", "мәслихат хатшысына", "мәслихаттың хатшысына", "мәслихаттың хатшысы", "мәслихат хатшысының", "мәслихатының хатшысы", "жаңа хатшыны", "мәслихаты хатшысының", деген сөздер тиісінше "мәслихат төрағасы", "мәслихат төрағасының", "мәслихат төрағасы", "мәслихат төрағасына", "мәслихаттың төрағасы", "мәслихаты төрағасын", " мәслихаттың төрағасы", "жаңа төрағаны", "мәслихаты төрағасының" деген сөздермен ауыстырылсын".
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат төрағасы Ж. Әбенов

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 28 февраля 2022 года № 25-4 "Об утверждении Регламента Шуского районного маслихата"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 26 июня 2023 года № 4-9
Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 28 февраля 2022 года № 25-4 "Об утверждении Регламента Шуского районного маслихата" следующие изменения:
В регламенте Шуского районного маслихата утвержденным данным решением:
по всему тексту слова "секретарем маслихата", "секретаря маслихата", "секретарь маслихата" "секретарю маслихата", "нового секретаря" заменить соотвественно словами "председателем маслихата", "председателя маслихата", "председатель маслихата" "председателю маслихата", "нового председателя"
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Абенов